Четвер, 25.04.2024, 23:32

24 грудня напередодні Дня боротьби зі СНІДом психологічна служба Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела зустріч-бесіду з учнями 8-11 класів на тему «Шкідливі звички на шляху до щастя».

На зустріч були запрошені гості з реабілітаційного центру «Recovery» спеціалісти з хімічних залежностей Кемна Макар і Книженко Богдан, які підняли важливі питання щасливого, цілеспрямованого майбутнього життя учнів без шкідливих звичок.
Учні жваво вели діалог, задавали запитання про шкідливість наркотичних речовин, їх вплив на здоров’я людини та наслідки вживання. Діти ділились своїми мріями та прогнозували своє майбутнє.

За даними Моз, отриманими під час дослідження чисельності груп підвищеного ризику зараження ВІЛ, кількість одних тільки наркоманів, що вживають ін’єкційні препарати, слід оцінювати приблизно 425 тис. осіб (близько 1,3% населення у віці 15-64 років), згідно з останніми даними дослідження, проведеного інститутом Горшеніна, з проблемою наркоманії безпосередньо стикається кожна десята родина в Україні.
На наркотичні речовини «підсіло» приблизно 2% населення країни. І щорічно ця кількість збільшується на 7-11 %, притому що за найскромнішими оцінками щороку від наркотиків вмирають 10-12 тис. чоловік. Таке стрімке зростання кількості наркозалежних громадян зробив Україну одним із лідерів за темпами поширення наркоманії серед населення в Європі