Вівторок, 06.12.2016, 01:47

Батьківське віче  Бориспільського району
„Школа як освітнє середовище.
Чи є сприятливим воно для дитини?”

На зібранні виступили:
Неруш Микола Васильович - начальник відділу освіти Бориспільської РДА: „Діяльність органів управління освітніми закладами та батьківської громадськості  щодо підготовки до навчального року, та основні напрями їх спільних дій”
Мірошник Світлана Іванівна – кандидат педагогічних наук, завідуюча кафедрою педагогіки та психології КОІПОПК: „Сучасне бачення розвитку освіти Київщини”.
Шеремет Олена Анатоліївна – голова районного методооб’єднання  початкових класів, учитель Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів:  „Нові стандарти початкової освіти”
Бортник Ніна Іванівна – практичний психолог Щасливського НВК:  „Турбота про психічне здоров’я дитини як один з аспектів родинного виховання”
Чигрин Тетяна Володимирівна – методист відділу освіти: „Програмово – методичне забезпечення виховної роботи з учнями”.
Білощицька Валентина Іванівна – директор Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів:
„Діяльність школи та батьків щодо створення сприятливого середовища для розвитку учнів”.
Галатенко Світлана Анатоліївна – директор районного будинку дитячої та юнацької творчості: „Школа як освітнє середовище. Система позашкільної освіти”
Результатом віче стало підписання угоди про співпрацю між відділом освіти Бориспільської РДА,  батьками та дітьми. Від відділу освіти угоду підписав начальник відділу Неруш Микола Васильович, від батьків – голова батьківської ради Бориспільського району Долобан Олена Олексіївна, від учнів заступник голови учнівського районного самоврядування Говоруха Леся.
Батьки обрали Батьківську раду Бориспільського району в такому складі:
Кутько Петро Володимирович, начальник департаменту ,,Win trade”
Долобан Олена Олексіївна – вчитель Ревнівської ЗОШ
Білик Анатолій Михайлович, приватний підприємець.
Пальчиковська Людмила Леонідівна, вихователь ДНЗ ,,Колосок” с. Глибоке.
Червоняк Наталія Миколаївна, головний бухгалтер ДСП ,,Чайка” філія с. Дударків.

Резолюція батьківського віча
1. Схвалити діяльність районної батьківської ради та розробити план дій на 2012-2013 навчальний рік.
2. Затвердити Районну батьківську асоціацію в складі 22 чол. (голів шкільних батьківських рад).
3. Затвердити Районну батьківську раду в складі 5 чол.:
Долобан Олена Олексіївна, учитель світової літератури, української мови і літератури, член шкільної ради Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Кудько Петро Володимирович, начальник департаменту „win trade", голова батьківської шкільної ради Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Білик Анатолій Михайлович, приватний підприємець, голова батьківської шкільної ради Любарецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Пальчиковська Людмила Леонідівна, вихователь ДНЗ „Колосок" с.Глибоке, голова батьківської шкільної ради Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Червоняк Наталія Миколаївна, головний бухгалтер ДСП „Чайка" філія с.Дударків, голова батьківської шкільної ради Дударківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
4. Виносити важливі питання щодо освітнього процесу на попереднє обговорення членами батьківської асоціації для подальшого прийняття рішень.
5. На загальношкільних батьківських зборах ознайомлювати батьків з навчальним робочим планом, навчальними, просвітницькими, виховними програмами, підручниками, тощо.
6. Розробити шкільні соціальні проекти (заходи) при здійсненні дослідно-експериментальної роботи за міжнародними, всеукраїнськими та регіональними проектами та програмами („Школа сприяння здоров’ю", „Громадсько-активна школа", „Центр безпеки життєдіяльності", „Дім-школа-автобус", „Здорова родина – успішна країна", „Батьківська твердиня", тощо).
7. Районній психологічній службі забезпечити надання індивідуальних консультацій (в т.ч. логопедичних, інклюзивних), проведення тренінгів з учнями, педагогами, батьками.
8. Порушити клопотання перед відділом освіти про введення в розклади уроків ЗНЗ „Години психолога", в т.ч. за рахунок годин класного керівника.
9. Укласти тристоронню угоду між відділом освіти, районними батьківською радою,  радою дітей та юнацтва Бориспільщини про співпрацю і план спільних дій на 2012-2013 навчальний рік.
10. Районному будинку дитячої та юнацької творчості для організації і проведення конкурсів, районних заходів для обдарованих дітей, лідерів учнівського самоврядування включати до складу оргкомітетів (журі) представників батьківської та учнівської рад.