Субота, 20.04.2024, 00:01

21 лютого-  Міжнародний день рідної мови . Цей день в Ревнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався з виставки висловів про рідну українську мову.  Протягом  дня школярі  переглянули відеопрезентацію  до Дня рідної мови, а учні п’ятих та шостих класів  стали учасниками мовознавчого квесту «Подорож до країни Мовознавства»  А  І ми вирішили, чому б не провести мовознавчу гру-квест , адже саме завдяки тому, що дана гра є не лише розважальною, а й сприяє розвитку як розумових, так і фізичних якостей, до неї легко було дадати завдання дотичні на лінгвістичну та літературну тематику. Чим хороша ця гра, так це тим, що вона допомагає сформувати навички роботи в команді, а також вміння прямувати до цілі.

А тепер трохи детальніше про саму гру . Спочатку всі учасники зібралися задля того, щоб отримати маршрутні листи, а потім розбіглися безпосередньо виконувати завдання . Всього було 5 станцій . Перша мала назву «Словарна , де треба було утворити нові слова із даних слів, за нею – «Що?Де?Коли?»,  де слід  було відгадати предмет у чорній скриньці , далі – «Ерудит» із літературними завданнями , потім – «Лінгвістична» з купою фразеологізмів та інших цікавих мовних нюансів,і нарешті остання – «Шифрувальна», де були загадки.
Всі учасники проявили величезний ентузіазм та азарт протягом гри , а також неабияку кмітливість у виконанні завдань . Та все ж найкраще справились команда учнів 5-А відірвавшись від учнів 5-б класу на 1 бал, а серед 6-х – команда учнів 6-Б.