Вівторок, 06.12.2016, 01:46

Новорічні ранки
26-27 грудня в нашій школі відбулися новорічні свята. Всі учні школи активно готувалися до свята: виготовляли новорічні іграшки своїми руками, малювали малюнки та плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання.
На новорічних ранках в 1-4 класах всі дітки були активні: водили хороводи, співали, приймали участь у конкурсах.
До дітей на свято завітали герої з казки «Попелюшка» і показали новорічне дійство. А учні 2 і 4 класів підготували новорічну казку «Курочка Ряба» і прекрасно її інсценізували.
Всі учасники були нагороджені призами за активну участь на святі, а також усі присутні отримали подарунки від Діда Мороза.

На святі в 5-7 класах теж відбувалися новорічні дива. До дітей завітали і Чаклунка, і сучасна Баба Яга, і Кощій Безсмертний. Вони показали, як вміють по своєму святкувати Новий рік. Діти співали і весело танцювали

Новорічний вогник для учнів 8-11 класів
Швидко пролетів грудень місяць. І ось настав довгожданий новорічний вечір для старшокласників. Останні навчальні дні, виставлення семестрових оцінок, підготовка до свята. Традиційно прикрашав новорічну красуню 11 клас, адже наступного року вони здаватимуть сесії або працюватимуть. Кожен клас готувався до свята. Приємно було бачити випускниць Поминальну Т. І Третяк І. в ролі сварливих сусідок Палажки і Параски. А ще випускники подарували усім чаруючий вальс.

Від десятого класі вітальну частину організували хлопці: віршовані вітання, пародія на пісню В.Сердючки. А Імамова М. виконала пісню про ведмедів. Дев’ятикласники вітали власне складеними віршованими словами і веселою сценкою про короля і його родину.
Гарно підготувались учні 8 класу. Так міліціонер Петренко вів пошук найпопулярніших новорічних гостей планети. Проня Прокопівна зустріла свого жениха Голохвастова, а дівчата Лакіза К. і Сивуха А.привітали усіх новорічною піснею.
Веселощів додавали цікаві новорічні конкурси, ігри розваги. Ізюминкою вечора були новини ТВ каналу в яких були підведені підсумки шкільного життя і досягнення учнів в цьому семестрі.