Субота, 15.08.2020, 15:46
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
Останній день осені у нашій школі пройшов дуже цікаво. О 13.00 розпочався Осінній бал для учнів 5-7 класах. До балу готувались усі наполегливо, адже це свято чекали сі з нетерпінням, неначе Попелюшка свого балу з відомоъ казки.
   Перший конкурс – Представлення пар. Кожна пара по різному представила себе: серед пар були Червона Шапочка та Вовк, Асоль і Артур Грей, Троянда і маленький Принц та пара готів вв образах Санта Клауса та Снігурочки. 
   Наступний конкурс нагадав про Осінь чарівницю, кожна пара прочитала вірші про осінь. Найвеселішим і найцікавішим був конкурс «Уривок з мультфільму». Спостерігаючи за дітьми ми поринули в мультяшний світ. Перед нами школярі показали «Петрика Пяточкіна», «Казку про Аха і Оха», «Бременських музикантів», «Про черепаху і левеня».
Під час танцювального марафону учасники показали свої вміння танцювати, а в «Показі мод», спробували себе в ролі моделей та дизайнерів.
Титул «Король і Королева» осіннього балу 2012 здобули учні 6 класу Кременюк Поліна і Хіврич Валентин, титул «Чарівність» отримали Баран Дарина і Гримало Ілля, учні 5 класу, третє місце розділили пари 7 - А і 7 - Б класу і здобули титули «Вишуканість» Щурок Ліна і Буцула Андрій та «Оригінальність» - Нога Еріка і Міщанський Владислав. 
   О 16.00 годині актова зала нашої школи заповнився не тільки учнями 8-11 класів, а й батьками, випускниками минулих літ, гостями з інших шкіл, адже розпочинався Осінній бал для старшокласників. 
Цього року умови конкурсної прграми свята трішки змінились, замість пари на балу змагалися класні колективи 8-11класів. Учні готували кілька домашніх завдань. Свято почалося з представлення класів. 8 клас представив себе піснею «Sмhes gare». 9 клас - постановкою на пісню «Варенички, мої…» А.Поплавського. Ніхто в залі не залишився байдужим, коли Кубрак Станіслав та Безпалий Дмитро винесли миску з варениками. 10 клас був в ролі 95 кварталу. Глядачі паадали зі сміху, дивлячись на двох кумів-сусідів, які сварилися один з одним. А 11 клас відрядив виступати лише дівчат, які показали «створення» нової шкільн ої газети.
   Конкурс на кращу зачіску показав, що дівчата вправніші ніж хлопці тому, що серед зачісок дівчат важко було вибрати найкращу, вони всі були гарні, а от більшість хлопців пришивати гудзики не вміють. Можливо в армії їх цьому навчать.
   Приємно було дивитися «Танцюний марафон»: учні 8 класу виконали «Макарену», 9 класу – циганочку. Навіть справжні костюми знайшли. 10 клас затанцювали клубний танок, а 11 – польку. Останнім конкурсом був «Кліп». 8 клас показав кліп пісні «Фаїна», 9 клас – «Шоколадний заєць», 10 клас запросив нас на українські вечорниці і показав кліп пісні«Про Орисю», та неперевершеним був клім випускників на пісню Аркадія і Маліки "Happy end". Ми побачили історію двох закоханих, співпереживали за них, коли вони розсталися... 
   Вечір наближався до кінця, усіх присутніх запросили до вальсу. А шановне журі підвело підсумки. Важко було визначити переможців, усі класні колективи були на одному рівні, але завжди є переможці і переможені. Найактивнішими, найартистичнішими були учні 11 і 10 класу, друге місце розділили 9 і 8 класи. Усіх чекали солодкі пр
изи.