Субота, 15.08.2020, 15:29
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
5 грудня 2012 року Ревнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно зустрічала вчителів початкових класів району. Тут було проведено семінар на тему « Розвиток пізнавальної активності учнів початкової школи на уроках та в позакласній роботі». В рамках семінару було презентовано роботу методичного об’єднання вчителів-початківців школи, розглянуто теоретичну сторону питання активізації навчальної діяльності учнів.
Насиченою та емоційною була практична частина семінару, яка включала в себе інтегрований урок позакласного читання і природознавства в 3 класі на тему : «В неповторний світ тварин всі рушаєм, як один» (вчитель Вовк С.П.), урок–подорож по Океану музики в 2 класі «Зображення в музиці внутрішнього світу людини, її характеру, почуттів, думок» (вчитель Поліщук Н.Л.) та прес-конференцію «Птахи – це таїнство і краса» з учнями 2 і 4 класів (вчитель Чабан Н.О.). 
Учасники семінару ще раз переконались в тому, що пізнавальна активність учнів розвивається у процесі наполегливої, систематичної діяльності вчителя та учнів. І навчити дітей висловлювати та доводити свою думку, пізнавати, відчувати, уявляти - це робота не
 одного дня, а щоденна праця всіх учасників навчально-виховного процесу.