Субота, 15.08.2020, 15:44
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
Ревнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Бориспільської районної ради Київської області
Газета учнівського самоврядування «Шкільний дім» та педагогічного колективу школи

Лютий 2012


Зустріч випускників минулих літ
 Щороку традиційно першої суботи лютого школа зустрічає своїх випускників минулих літ. Сильні морози не злякали випускників і о 16 годині ми радо зустрічали гостей. Учні школи підготували цікавий концерт, яким нагадали про шкільні роки випускників. Не лишились осторонь ювіляри: вони приготували вітальні виступи для учителів і однокласників. Піснями радували гостей Лакіза Каріна учениця 7 класу і відома вокаліста - випускниця 2009 року Бідненко Світлана. Дуже приємно бачити випускників минулого 2011 року, які поділились своїми успіхами, розповіли, де навчаються, чого за рік досягли. 
 
Дякуючи незамінним ведучим Оплачко Наталії, Молчану Володимиру, Оплачко Олександру випускники згадали друзів по парті, веселі історії з їх шкільного життя. Музичне оформлення забезпечив Баран Олександр. 

Настільний теніс – найкращий в світі вид спорту для мозку

Настільний теніс сміливо можна назвати спортом для мозку. Підчас гри ви багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг. Всі  ділянки вашого мозку задіяні і працюють, так як, ви плануєте стратегію гри, тактику, та відстежуєте м’ячі і удари. Цей вид спорту не є травматичним. Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом  і наймолодшим з основних видів спорту в світі. Для того щоб почати грати самому в настільний теніс слід в першу чергу цього прагнути.
Де б ви не грали в настільний теніс – це принесе лише користь вашому здоров’ю. Науково доведено, що люди які ведуть малорухливий спосіб життя в два рази частіше хворіють. Люди, які займаються спортом не менше 30 хвилин в день два або більше разів на тиждень, почувають себе набагато краще. 
У нашій школі відбулись змагання з тенісу, в яких прийняли участь команди з 8-11 класу. Приємно, що цим видом спорту захоплюються і дівчата, так серед дівчаток І місце зайняла учениця 11 класу Руденко Марина, ІІ місце посіла учениця 8 кл. - Геля Віта, ІІІ місце виборола Грицкевич Аліна, учениця 9кл. Серед хлопців І місце - Романюк А. учень 11 кл. ІІ місце – Долобан Дмитро, 10 клас, ІІІ місце – Євтушенко Дмитро. Молодці!

Лобастова Тетяна

Майбутнє лісу в твоїх руках. 
Збережемо ліс для нащадків
Під таким гаслом виступила команда юних екологів учнів 8 класу, які ще раз нагадали про правила поведінки у лісі Екологічна ситуація на нашій планеті погіршується. Що чекає людство в майбутньому? Як попередити вселенську катастрофу, яку пророкують учені? Як зберегти життя і здоров'я людей? Відповіді на ці та інші запитання хвилюють усіх, небайдужих людей. Серед них - учасники екологічної агітбригади "Еколог", створеної в Ревнівській ЗОШ Учні та педагоги переконані: еколого-пропагандистська діяльність і власний приклад - найкращий спосіб довести необхідність збереження чистоти довкілля та краси рідного краю. Тож агідбригадівці беруть активну участь у різноманітних природоохоронних акціях. 


А нещодавно учні нашої\ школи Степуренко Світлана, Коробейник Яна , Горбатенко Юлія, Євтушенко Дмитро, Безпалий Дмитро, Півторацький Назар, Чмут Валерій, Кубрак Станіслав виступили на конкурсі екологічних агітбригад, який проводився у Дударківському будинку культури. 


Наші спортивні досягнення
 Команда, в складі дівчат 9 і 11 класу, вийшли з зони у районних змаганнях з баскетболу та перемогли у фіналі, зайнявши ІІІ місце. Крім того, наших дівчат Грицкевич Аліну, Бабич Сніжану, Плашкіну Олександру було включено до складу команди району на обласних змаганнях. 


МОЖУ. ЗНАЮ. ВМІЮ
1.Пам’ятай загальновідомий принцип: бажаєш бути розумним, навчись вірно ставити питання, уважно слухати, спокійно відповідати на те говорити, коли вже нічого сказати.
2.Знання неможливо отримати буз зусилля думки, без розумової праці, але і саме мислення неможливе без накопичення знань. Навчання супроводжує розвиток мислення.
3.Мислення починається з питань «Чому? Як?» Будь допитливим, навчись ставити питання. І обов’язково шукай відповіді на них. Мислення активізується тоді, коли проявляється здатність бачити якийсь предмет чи явище з різних боків, уміння помічати нове у звичному.
4.Здатність помічати в предметі чи явищі загальні ознаки, порівнювати близькі за значенням поняття, є прийомами розвитку мислення. Такі вміння розвиваються при вирішенні різних логічних завдань, головоломок.
5.Мислення та мова нерозривні. Неодмінна умова розвитку мислення – переказ того, що прочитав, участь у дискусіях, активне використання письмової мови.

Редколегія шкільної газети: Лобастова Таня, Шишак Альона, Баран Олександр,
Бабич О.М., Долобан О.О.