Субота, 15.08.2020, 14:10
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук


жовтень 2011

Перші враження


1 вересня 2011 року я повернулася в рідну школу, але вже не в якості учениці, а вчителем російської мови та зарубіжної літератури. Зрозуміло, що з самого початку професійної діяльності, легко не буває. Вчительська праця дуже тяжка, бо потребує сили, а також міцних нервів. Та не зважаючи на це, я ще з дитинства уявляла себе вчителем біля дошки з крейдою в руках.. Вчитель робить чудову справу, яка має одне з головних значень в розвитку суспільства - виховує підростаюче покоління
В школі, спостерігаю зовсім не те, що читали, чого навчали в університеті. Багато чому доводить вчити самій. Проте роботою я задоволена. 

Ніколи не думала, що повернуся в свою школу, та ще й у статусі вчителя. Спочатку, було дуже не звично перебувати серед вчителів і розуміти, що ти теж вчитель. Але вже через декілька днів я звикла до того, що не я першою промовляю «Добрий день!», а діти. Трішки важко справлятися з молодшими класами. Сподіваюся, що вміння тримати дисципліну на уроці прийде з досвідом. А ще багато потрібно навчитися у колег, у своєї мами, яка теж педагог, щоб стати справжнім учителем. 


 


Конкурс ім.Павла Чубинського

Щорічно в Бориспільському районі проходить літературний конкурс творчих робіт імені Павла Чубинського За попередній навчальний рік переможцями шкільного етапу стали Бойчас Ірина, Поминальна Тетяна та Шишак Альона. Під час осінніх канікул група наших учнів разом із учителем української мови та літератури Коваль Н.П. відвідали Вороньківсьу ЗОШ, де проходила зустріч учнівської молоді, що спробували свої сили у написанні літературних творів. Надзвичайно приємно, що на районному рівні учениця 10 класу Поминальна Тетяна стала переможцем конкурсу ім..П.Чубинського. ЇЇ казка «Світ починається з добра» сподобалася членам журі. Таня заслужено отримала диплом і подарунок. А всі учні школи привітали дівчину на шкільній лінійціЦікава екскурсія

На осінніх канікулах ми з класним керівником Оленою Олексіївною їздили на екскурсію до історичного музею міста Борисполя та в кінотеатр на прем’єру мультфільму «Кіт у чоботях». Він цікавий тому, що в ньому поєдналися фантастика і бойовик, танці та гумор.


В музеї нам розповідали про місто Бориспіль та річку Альту, показували дитячі малюнки на тему: «Бориспіль у майбутньому» 
Ще нам розповіли про голодомор, і нас вразило, що під час голодомору загинуло більше дітей і людей, ніж під час війни.
Бачили там багато цікавого: стару хату, що відображає побут людей 18-19 ст., в якій ніби живі були фігури баби та діда, піч, лавки, посуд; кістки мамонта, що знайдені на території села Рогозова; дерев’яні погруддя Т.Шевченка, виконані народним умільцем П.Верною з с. Гора. Англійці, коли побачили його роботи, подарували йому верста. 

Учні 5 класу разом з учителькою
Долобан О.О. 


Поїздка вийшла цікавою та пізнавальною бо ми весело і корисно провели час. Ми дуже задоволені нашою поїздкою


Зозуля Альона, Тютюн Олена, Кондрушина Анна  Хто ти за темпераментом?

Сангвінік – людина швидка, рухлива, яка на все реагує; його почуття безпосередньо відбиваються на зовнішній поведінці, але вони неглибокі та легко змінюються.

Флегматик – людина повільна, врівноважена і спокійна, його нелегко емоційно зачепити і неможливо вивести; його почуття ніяк не проявляється зовнішньо.
Холерик – людина швидка, часом поривчаста з сильними почуттями, які швидко з’являються, яскраво відображаються у мовленні, міміці, жестах: нерідко запальна, схильна до бурхливих емоційних спалахів.
Меланхолік – людина, яка має відносно мале різноманіття переживань, але вони глибокі та тривалі; він відгукується далеко не на все, але, коли відгукується, переживає сильно, хоч і мало зовнішньо, виявляє свої почуття.
Найчастіше поєднуються риси різних типів, але переважають якості якогось одного типу темпераменту. Немає добрих чи поганих типів темпераменту. Якості темпераменту не визначають рівня досягнень. Навчись розрізняти якості риси характеру та якості темпераменту. Доброю, чемною, працелюбною може бути людина будь-якого темпераменту, але проявлятися ці риси будуть по-різному.

Газету підготували:

Бабич О.М.,. Зозуля Альона, Тютюн Олена Кондрушина Анна, Шишак Альона
Головний редактор - Білощицька В.І