Середа, 07.12.2016, 15:19

Щорічно в вересні у Ревнівській ЗОШ проходить тиждень фізичної культури і спорту. Протягом тижня серед любителів спорту проходили змагання у стрибках, бігу, підтягуванні на перекладині. Завершився тиждень спотривним святом — Днем фізичної культури і спорту.

Переможців змагань було відзначено грамотами. Серед них Кубрак Ліна, Семенюк Віка, Євтушенко Павло, Кременюк Поліна, Молчан Іван. Приємно вразили всіх Безпалалий Дмитро та Довгаль Артем, вони підтяглися на перекладині по 32 рази, встановивши новий рекорд школи. Бажаємо хлопцям побити свій власний рекорд, а всім учням встановити нові рекорди у спорті.

День фізичної культури і спорту  - це свято  всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, фізкультурників, болільників, всіх тих, хто любить спорт, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Показові виступи учнів школи на тижні фізичної культури і спорту.