Вівторок, 06.12.2016, 01:44

30 січня 2015 року виповнилося 85 років від дня народження В. З. Нестайка. На жаль, самому ювіляру не судилося дожити до свого ювілею. 17 серпня 2014 року перестало битися його палке, любляче дітей серце.

В пам’ять про видатного дитячого письменника у нашій школі були проведені такі заходи:
1. Книжкова  виставка “В гостях у Всеволода Нестайка” . Розділи виставки:
    Звернення до читачів
                    1 розділ “Сонячний класик”
                    2 розділ “Дитинство – країна дитячих мрій”
                    3 розділ “Надійний товариш – це важливо”
                    4 розділ “Поспішай робити добро”
2. У актовому залі пройшла літературна година “Сонячний класик” для учнів 5-х, 6 класів.
3. Презентація відеороликів про В. Нестайка  та його творчість  “В країні сонячних зайчиків” для учнів 3 – 4 класів.
4. Спец. випуск  літературного альманаху  “Всеволоду Нестайку – 85!” для всіх учнів та вчителів школи.
Усі заходи пройшли успішно та результативно. Під час літературної  години учні  переглянули сторінки життєвого і творчого шляху  В. Нестайка, з якими їх ознайомили  шестикласники  – Курило Тетяна, Ромась Вікторія та Зубчук Артем. Далі бібліотекар провела слайд-подорож по творчій скарбниці письменника, разом з тим, представляючи книги, які є у шкільній бібліотеці. Потім відбулася презентація нової книги В. Нестайка  “Одиниця з обманом” , до якої увійшли 3 повісті та 4 оповідання. А щоб учні мали кращу уяву про них, 5-тикласники представили  2 повісті у вигляді сценок. Перша повість “Одиниця з обманом” розповідає про учнів 5 –Б класу, тому її представили учні 5-Б класу – Гостєва Каріна та Кошмар В. (Монолог класного керівника Ліни Митрофанівни). Повість “Дванадцятка з хвостиком” розповідає про дві таємниці 5-А класу, тому її представили учні 5-А класу – Гайдар Марина, Манукян Крістіна, Марценюк Вікторія та Антоненко Дмитро. Після цього усі присутні  переглянули відеоролик  із записом уривку  інтерв’ю ще  живого письменника, що дало змогу побачити живого письменника і почути його голос. А потім подивилися уривок з телефільму “Тореадори з Васюківки”.
 На завершення заходу була проведена вікторина  “Чи уважний я слухач?” ( по CD-презентації), яка показала, що учні гарно засвоїли  побачене та почуте.
(Сценарій заходу , презентації , відеоролики та фото  додаються.)

&