Вівторок, 23.04.2024, 18:37
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук

Звіт

директора Ревнівської загальноосвітньої школи І-III ступенів

Білощицької Валентини Іванівни

 про свою діяльність на посаді протягом 2016-2017н.р.

 

Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов'язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

 

1.Загальна відомості про навчальний заклад

 

Ревнівська загальноосвітня школа є коммунальною власністю Бориспільської районної ради Київської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти, якому делеговані відповідні повноваження.

Заклад атестований в 2009 році, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.1996 р. № 200 „Про ліцензування, атестацію та акредитацію закладів освіти”.

Будівля школи прийнята в експлуатацію в 1978 році, проектна потужність закладу 624 місця, земельна ділянка, яка належить школі має площу2,2 га.

У 2016-2017навчальному році працювало 26 педагогічних працівників та 16 працівників з числа обслуговуючого персоналу.

В 2016/2017навчальному році в школі налічувалося 15 класів, в яких навчалося на початок року 287учнів, на кінець – 287. Середня наповнюваність класів – 19 учнів. В навчальному закладі працювали 2,5 групи продовженого дня. Школа працювала за універсальним профілем. 4 учні перебували на індивідуальній формі навчання.

Першочергова увага приділялась формуванню мережі класів, яка б відповідала освітнім потребам населення в мікрорайоні школи. Спостерігається збільшення мережі класів, що пов’язано із збільшенням кількості учнів.

Роки

кількість учнів

класів

2014-2015

276

12

2015-2016

252

14

2016-2017

287

15

2017-2018

313

16

 

Навчальний заклад працює в одну зміну. Навчальні заняття починаються о 08.25. Робота гуртків, факультативів, спортивних секцій проводиться в другій половині дня та у суботу.

Шкільним автобусом привозяться діти з сіл Процева, Затишного, Мартусівки (всього 102 учні)

2. Матеріально-технічна база навчального закладу

 

Тип будинку: двоповерхове приміщення, висота поверху 3 м.. В закладі функціонують такі групи приміщень: класні кімнати, навчальні кабінети, лабораторії з лаборантськими, майстерні для трудового навчання, спортзал, їдальня, медичний кабінет, бібліотека, актова зала, адміністративно - допоміжні приміщення: вестибюль, рекреації, санітарні вузли з технічними приміщеннями.

Приміщення школи та територія відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Значний об’єм робіт виконаний по підготовці школи до нового навчального року. Здійснено ремонт холу першого поверху та ремонт опалення. Кошти на виконання даних робіт були виділені сесією районної ради в сумі 500 000. В усіх класних кімнатах проведено поточні ремонти за кошти батьків. До виконання робіт були залучені старшокласники, батьки та працівники школи. Значний об’єм робіт виконано в 1 класі, 5 Б, 9А (Олешко Т.М., Видиборець В.В.Поліщук Н.Л.,)

Протягом року школа отримала 15 компютерів від КНР за програмою співпраці між Україною та КНР і 10 компютерів отримали як благодійну допомогу від Носача Д.В. Оновлююються шкільні меблі: близько 75 000 грн використано на придбання двох комплектів шкільних парт для учнів 1 та 5 класів, придбані 8 столів, 4 шафи в учительську, оновлені меблі медичного кабінету. Батьки 5 Б класу закупили частину парт в клас за власні кошти.

.

 

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму дітей у побуті та під час навчально-виховного процесу визначається у діяльності педколективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу, та інших численних нормативних актів, які регламентують роботу школи з цих питань. Стан цієї роботи знаходиться під постійним контролем адміністрації школи. Наказом по школі призначається відповідальний за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі, створено службу з охорони праці, сплановані заходи.

На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована программа вступного інструктажу. Регулярно відбуваються цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями. У школі в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці. Кожна класна кімната, кабінет, майстерня, спортзал має необхідний перелік документації з питань безпеки життєдіяльності. Також у приміщеннях школи розміщено кілька стендів з техніки безпеки. Питання охорони праці та попередження травматизму неодноразово обговорювалися на нарадах при директорові.

Вивчаючи стан травматизму середучнів, можнавідмітити, що в навчальному закладі здійснюється належна робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання.

В навчальному закладі забезпечується дотримання правил охорони праці та безпеки життєдіяльності.

 

3. Кадрове забезпечення навчального закладу

 

У 2017-2018навчальному році штатними працівниками школа булла забезпечена на 100%. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. При підборі нових кадрів (навіть обслуговуючого персоналу) враховується фахова підготовка, особисті та колективні якості, працездатність, інші характеристики.

В школі в 2017 – 2018 навчальному році працювало 26 вчителів. За кваліфікаційними категоріями вчителі розподілені наступним чином:

Педагогів (станом на 1.09.2017 р.)

26

Педзвання «вчитель - методист»

3

Педзвання «старший вчитель»

12

Спеціаліст «вищої категорії»

15

Спеціаліст «І категорії»

3

Спеціаліст «II категорії»

3

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

3

Педагогів, атестованих у поточному навчальному році

5

Педагогів, які пройшли курси підвищення кваліфікації у поточному навчальному році

4

Загальна кількість педагогів, які мають сертифікат програми Intel@Навчання для майбутнього

15

Нагрудний знак «Відмінник освіти України»

3

Нагрудний знак «Софія Русова» «Василь Сухомлинський»

1


 

Директор школи Білощицька В.І. має педагогічний стаж 31 рік, стаж на займаній посаді – 11 років, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Бортнік М.І. має педагогічний стаж 35 роки, стаж на займаній посаді 11 років, педагогічне звання – старший вчитель.

Заступник директора з виховної роботи Бабич О.М. має педагогічний стаж 18 років, стаж на займаній посаді – 6 років.

З метою підвищення якості знань, умінь та навичок учнів, професійної майстерності вчителів здійснено атестацію педагогічних працівників, в результаті якої присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» Григоренко Людмилі Василівні, вчителю математики та інформатики, кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» Видиборець Віті Володимирівні, учителю географії, основ здоров’я, природознавства, 11 тарифний розряд Кудрі Раїсі Володимирівні, вихователю групи продовженого дня.

Атестацією підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» Розумної Софії Іванівни, учителя історії та правознавства;відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічного звання «старший вчитель» Бабич Оксані Миколаївні, вчителю фізичної культури та трудового навчання;відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «старший вчитель» Степановій Галині Михайлівні, вчителю фізичної культури;присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель» Бідненко Валентині Миколаївні, учителю української мови та літератури, зарубіжної літератури;присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Поліщук Наталії Леонідівні, учителю музичного мистецтва та художньоїна відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії»

В рамках атестації учителі приймали участь в місячнику педагогічної майстерності, були учасниками районної педагогічної виставки, де представляли свої роботи.

У 2016-2017 навчальному році ряд вчителів отримали нагороди:

Білощицька В.І. – Почесна Грамота Київської обласної ради

Олешко Т.М. – Грамота Бориспільської РДА та Бориспільської районної ради

Полях О.В. – премія ім.І.Д.Кудрі

Чабан Н.О. –премія ім. П.Верни

Григоренко О.А. – Грамота відділу освіти.

Детальніший звіт директора школи....