Вівторок, 23.04.2024, 08:41

Сторінки: « 1 2 3 4 5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Чарівна скарбниця дідуся Кенира
(позаурочний захід до 185 річниці з дня народження Леоніда Глібова)

Мета. Розкрити перед учнями неповторний світ Л.Глібова; поглиблювати та розширювати знання дітей про творчість Л.Глібова; виховувати в учнів прекрасні людські риси; почуття любові до рідної землі.
Обладнання. Портрет Л.Глібова, малюнки до байок, твори Л.Глібова
Сценарії | Переглядів: 26247 | Додав: robik99 | Дата: 05.03.2012 | Коментарі (0)

ОСІННІЙ БАЛ

8 – 11 класи

Ведуча 1 : Добрий вечір, шановні гості !!!
Ведучий 2 : Ми раді вас бачити в цьому святковому залі.

Ведуча 1 : За вікном уже відлітають у вирій останні журавлині ключі, в прощальному
танку кружляє багряне листя, облітаючи з дерев.
Надворі осінь. Прекрасна чудова пора.
Ведучий 2 : Красива, багряна, золотокоса осінь розмалювала чарівним пензлем все
навкруги : ліс , поля, став, садок.
Красива осінь вишиває клени
Сценарії | Переглядів: 2589 | Додав: robik99 | Дата: 30.11.2011 | Коментарі (0)

Сценарій свята День учителя
2011 рік

Добрий день, шановні глядачі ! У зв’язку зі святкуванням Дня вчителя до нас у місто прибув почесний гість – сам папа Римський Бенедикт Шістнадцятий. І через кілька секунд ми почуємо його вітальну промову.
На сцені з’являються папа римський і перекладач.
Папа Римський : Буенос діас, міо амігос !
Перекладач : Доброго дня, шановні пані та панове !
Папа Римський : Бон джорно, мучачос !
Перекладач : Здоровенькі були !
Сценарії | Переглядів: 4043 | Додав: robik99 | Дата: 13.11.2011 | Коментарі (0)

Конкурс ,,Козацька пісня”

(Для участі в конкурсі кожен клас підготував одну з козацьких пісень)

Вступне слово вчителя: 14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва (згідно Указу Президента України від 7 серпня 1999р.). Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст.
День Покрова, 14 жовтня, святкується в усіх козацьких громадах світу дуже урочисто, з молебнями про живих, з панахидами про тих хто відійшов в інший світ, з урочистими загальними зборами козакі.
Така історична традиція приурочується до дива поразки турків під Азовом у 1641 році. Гарнізон Азова в той час налічував 6 тис. Донських і запорозький козаків, а турецько-татарське військо – 227 тис. чоловік. Штурм Азова розпочався 6 червня 1641 року, але втративши близько 100 тис. чоловік, ворог відступив. У вирішальний час довгої героїчної оборони козацькому гарнізону з'явилося небесне видіння "діви чудесної в багряній ризі", яке надихнуло козаків на новий подвиг, і до 1 жовтня 1641 року здійснилось дійсно диво: місто звільнилося від облоги.
Сьогодні світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.
Сценарії | Переглядів: 13033 | Додав: robik99 | Дата: 13.11.2011 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-44