П`ятниця, 29.03.2024, 00:12

сценарій

(8-11 класи, 2012 року)

Ведучий : Добрий вечір !
Ведуча : Добрий вечір, ріднат школо !
Ведучий: Добрий вечір, мої однокласники !
Ведуча : Восьмикласники і старшокласники !
Ведучий : Дорогі вчителі, гості і всі присутні !
Ведуча : Ми раді вітати вас на нашому святі.
Ведучий : Догорають останні осінні дні, незабаром зима, Новий рік.
Ведуча : Провожаючи осінь, ми запрошуємо усіх присутніх на щорічний осінній бал.
Ведучий : Найповажнішими гостями свята є наше журі:

Ведучий : Осінь нам дарує радість й спокій
І чарівних квітів розмаїть
Осінь - це пора прекрасних років
Коли в повну силу треба жить.
Ведуча : Сьогодні в повну силу колективи 8, 9, 10, 11 класів зможуть показати свою згуртованість, дружність, артистичність, вміння танцювати, співати, декламувати, крім того будемо веселитися і просто відпочивати.
Ведучий : Осінь - чудова пора. Кажуть - що восени природа засинає, навіть вмирає. З дерев опадає листя, танцюючи в повітрі свій останній осінній танок. І це листя злітаючи з дерев, перетворюється на нескінченний жовтогарячий дощ.
Ведуча : У осені добрі думки, мов яблука в садах. Спадає безсоння шумно дощами на замерзлий дах. У осені жовті крила - туманів згубився пух. І ранок упав несміливо на роси у широкий луг. А осінь така грайлива, як крапля із павун... стоїть чорноока нива, схилившися на жовтий тин. Ось така осінь - чарівниця. А зараз ми познайомимося з кожним класом які присутні на Осінньому балу. І кожний клас представить себе.
Ведучий : Осінь ... Золота пора ... Скільки приємного, таємничого цікавого вона несе з собою. Недарма про неї так багато написано віршів, пісень, оповідань. Пушкін порівнював осінь із красунею, що вмирає. А українську осінь наші поети змальовують, напрочуд, мальовничо. Все ми можемо уявити дякуючи поезії.
Ведуча : В задумі ліс, в німім чеканні
Промайнули гомінливі дні.
Відлетіли соловї останні,
Ліс замовкнув і осиротів.
Тільки небо усміхалось чисте, -
Гралось сонце у рудій траві.
Облетіло пожовтіле листя ...
Побіднішав ліс у самоті.
Ведучий : Наступний конкурс ,,Поезія" виконана двома учнями з класу. Запрошуємо.
Ведуча : Осінь гарно господарювала. Повелася спочатку сурово, все чогось хмурилася. Сльозилася, а потім помякшала. Очистила небо від хмар, зазолотила дерева. Справжня трудівниця.
Ведучий : А ось які трудівники наші хлопці і дівчата. Ми побачимо під час наступного конкурсу , який називається ,,Умілі ручки".
Ведуча : Дівчатка повинні заплести косу своїй помічниці, а хлопці покажуть свої вміння у пришиванні гудзиків.
Ведучий : Приготувались, почали !
Ведуча : З дерев помаленьку спадає листя, танцюючи в повітрі свій танок.
Закружляв у танку листопад
Дива неспокійної вдачі.
Поглянув журливо на сад -
І яблуня золотом плаче
Ведучий : Під звуки мінорної пісні.
Він айстрі - холодній княжні -
В коханні освідчився пізнім.
Ведуча : Наступне завдання для класів.
Я зачитую початок пісні, а ви продовжуєте наспівувати , за що й отримуєте бали.
Ведуча : А ти знаєш, я тебе і наше журі хочу запросити на справжнє клубне PARTY.
Ведучий : Клубне PARTY ?!
Ведуча : Так, PARTY - це вечірка, девізом якої є незмінний заклик молоді всіх часів і народів : ,,Життя - це рух!
Ведучий : Клубний рух - це весело і прикольно! Цікаво, якщо скласти всі ночі, проведені в танці постійними відвідувачами нічних клубів ... напевно, вийдуть місяці, роки !
Ведуча : Так порівняно із твоїми підрахунками, 15 хвилин танцю - капля в морі ! Тому сподіваємося, що наш конкурс ,,Танцювальний марафон" принесе нашим учасникам тільки приємні хвилини.
Ведучий : Отже запрошуємо до танцю _________ клас.
Ведуча : Вже приготувалися до танцю ___________ клас.
Ведучий : Хочеться запросити порухатись ________ клас.
Ведуча : Усі з нетерпінням чекають танок у виконанні _______ класу.
Ведучий : Сьогодні вечір особливий, адже на нашому балу лунає не тільки вальс, а й різні танці вашої композиції. Зараз наше жюрі має можливість оцінити польку, циганочку та інші копозиції, а ми продовжуємо.
Ведуча : Ніхто не знає краще дівчат і хлопців так, як класний керівник. Дехто і не здогадується, що класні керівники все бачать і все знають. А скажіть якщо щось трапиться в класі на кого відразу подумає класний керівник. Відповідають учні, а класний керівник підтверджує. Просимо вийти винуватців. Ми даємо вам можливість показати себе із іншої сторони.
Завдання. Перший тур:Ступаючи перший крок вперед називаєте слова, які характеризують осінь (епітети).
Другий - Одяг восени,
Третій - Гриби
Ведучий : Осінь - яскрава ,
Осінь - барвиста
Осінь - прекрасна !
У відомої поетеси Ліни Костенко на осіннім карнавалі є й Осінь - жагуча, й Осінь - дикунська.
Ведуча : Пора ця буває пишною, строкатою, журливою, щедрою.
Тільки ніколи хай не буде наша осінь убогою, а буде багатою,
Як наш наступний конкурс, в якому задіяна більшість учнів класу і називається ,,Кліп"
Ведучий : Кліп - це короткий відрізок до певної композиції у музичному супроводі.
Ведуча : Запрошуємо розпочати конкурс. Суддів просимо звернути увагу на організованість, виконання, артистичність, образність.
Ведучий : Поки журі підсумовує, ,,Танок зі шваброю"
Ведуча : Підведемо підсумки. Слово журі.
Ведучий: На все добре.

Категорія: Сценарії | Додав: robik99 (03.12.2012)
Переглядів: 5645 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.