Неділя, 21.01.2018, 05:25

Адреса школи: вул.Шкільна, буд.24, село Ревне

Бориспільський район, Київська область, 08342

тел.  (04595)   3-75-96,  3-76-63

Ревнівська загальноосвітня школа є коммунальною власністю Бориспільської районної ради Київської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти, якому делеговані відповідні повноваження.

Заклад атестований в 2009 році, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.1996 р. № 200 „Про ліцензування, атестацію та акредитацію закладів освіти”.

Будівля школи прийнята в експлуатацію в 1978 році, проектна потужність закладу 624 місця, земельна ділянка, яка належить школі має площу2,2 га.

У 2016-2017навчальному році працювало 26 педагогічних працівників та 16 працівників з числа обслуговуючого персоналу.

В 2016/2017навчальному році в школі налічувалося 15 класів, в яких навчалося на початок року 287учнів, на кінець – 287. Середня наповнюваність класів – 19 учнів. В навчальному закладі працювали 2,5 групи продовженого дня. Школа працювала за універсальним профілем. 4 учні перебували на індивідуальній формі навчання.

Тип будинку: двоповерхове приміщення, висота поверху 3 м.. В закладі функціонують такі групи приміщень: класні кімнати, навчальні кабінети, лабораторії з лаборантськими, майстерні для трудового навчання, спортзал, їдальня, медичний кабінет, бібліотека, актова зала, адміністративно - допоміжні приміщення: вестибюль, рекреації, санітарні вузли з технічними приміщеннями.

Приміщення школи та територія відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

В Ревнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів разом з учнями села Ревне навчаються учні з навколишніх сіл Процева, Затишного, Мартусівки (всього 102 учні), які підвозяться шкільним автобусом.

Изменить этот текст можно в панели управления, раздел "Редактор страниц".