Субота, 27.04.2024, 12:26

директора Ревнівськазагальноосвітньоїшколи І-III ступенів

Білощицької Валентини Іванівни

про своюдіяльність на посаді протягом 2017-2018н.р.

Як директор школи, у своїйдіяльност протягом звітного періоду, я керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов'язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

1.Загальна відомості про навчальний заклад

Ревнівська загальноосвітня школа є коммунальною власністю Бориспільської районної ради Київської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти, якому делеговані відповідні повноваження.

Заклад атестований в 2009 році, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.1996 р. № 200 „Про ліцензування, атестацію та акредитацію закладів освіти”.

Будівля школи прийнята в експлуатацію в 1978 році, проектна потужність закладу 624 місця, земельна ділянка, яка належить школі має площу 2,2 га.

У 2017-2018 навчальному році працювало 28 педагогічних працівників та 16 працівників з числа обслуговуючого персоналу.

В 2017/2018 навчальномуроці в школі налічувалося 16 класів, в яких навчалося на початок року 313 учнів, на кінець – 314. Середня наповнюваність класів – 21 учнів. В навчальному закладі працювали 2,5 групи продовженого дня. 10 клас працював за художньо-естетичним профілем. 2 учні перебували на індивідуальній формі навчання.

Першочергова увага приділялась формуванню мережі класів, яка б відповідала освітнім потребам населення в мікрорайоні школи. Спостерігається збільшення мережі класів, що пов’язано із збільшенням кількості учнів.

Продовження далі...