П`ятниця, 03.05.2024, 14:12
Загальношкільні змагання з футболу

Футбол – одна з улюблених ігор хлопців і дівчат, так-так і дівчат. Коли не вистачає хлопців, то до гри стають дівчата.

Так було у грі між 5-6 класами. До складу команди 5 класу входили дівчата. 5 клас тільки створився, адже сюди прийшли нові діти з Процева, Ревного і Мартусівки. Вони ще не встигли зігратися і напевне тому програли сильнішому 6 класу. Суддя Степанова Г.М.

Наступна група складається з трьох класів. По жеребкуванню випало першими грали

7-А і 7-Б. Запекла була гра тому, що жодна із команд не забила гол. Тільки по пенальках  був визначений переможець - ним стала команда 7-А класу. Слід зауважити, що в команді 7-Б класу було довоє дівчаток, які на рівні з хлопцями виконували штрафні удари і дуже раділи коли забили гол. (фото де дівчата підстрибують).У грі між 7-А і 8 класами перемогли старші учні - 8 клас. Наступна гра відбулась між 7-Б і 8 класом . І тут перемога за командою, яка більше років навчається і тренується .Тренер Неділько В.В.

Третій день змагань. Сьогодні боротимуться старшокласники 9-11 класи. Першими розпочали 9 і 11 класи. На перших хвилинах команда 9 класу забила перший гол випускникам. Напевно випускники розізлились, тому , що пішли в атаку і незабаром зрівняли рахунок. Запекла була боротьба, адже команди майже рівносильні. Закінчилася гра перемогою11 класу з рахунком 3: 1 . Наступна гра відбулась між командами 11 і 10 класів . За своїх однокласників вболівати дівчата весь час їх підтримували , присутні також класні керівники . Перемогу здобули випускники з рахунком 6:1. Вирішальна гра відбулась між командами 9 і10 класів на користь менших з рахунком 7:0 .

Тому місця розподілились так:

І місце -11 клас

ІІ місце -9 клас

ІІІ місце – 10 клас

Головний суддя змагань Неділько В.В., який незабаром повезе команду школи на районні змагання з футболу в село Старе. Бажаємо нашим хлопцям перемог!