П`ятниця, 03.05.2024, 05:12

Ревнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області
Газета учнівського самоврядування «Шкільний дім» та педагогічного колективу школи

Березень 2013  pdf-версія

Змагання з настільного тенісу

Напередодні районних змагань з настільного тенісу у нашій школі пройшли змагання серед школярів. Учасниками змагань були учні 7-11 класів. Серед дівчат меншої групи І - місце зайняла Розумна Дарина (7- Б клас), ІІ місце - Гончар Юлія (8 клас), ІІІ місце - Курило Наталія. В старшій групі І місце зайняла Грицкевич А. (10 клас), ІІ місце – Гончар Юлія (8 клас), ІІІ місце – Миронюк Т. (9 клас). Серед хлопців велась запекла боротьба після якої місця в молодшій групі розподілились таким чином: І місце - Чечко Д.(7-А клас), ІІ місце зайняв Гаєвський О.(8 клас), ІІІ місце – Шкуліпа Д.(7-Б клас). Серед хлопців І місце зайняв Долобан Д.(11 клас), ІІ місце – Шульга Р.(10 клас), ІІІ місце здобув Мохначук М.(10 клас). Переможці шкільних змагань захищали честь школи, коли до нас в школу завітали учні району. В спортивний зал важко було потрапити, усі хотіли вболівати за наших учасників. І усі чекання були виправдані. І місце в районних змаганнях серед дівчат здобула Геля Віта, учениця 9 класу і ІІІ місце Грицкевич Аліна, учениця 10 класу. А в парній грі наші дівчата зайняли І місце.

Здрастуй, Весно!

За вікном сніжок, за календарем – 22 березеня, саме цього дня в приміщенні актової зали нашої школи відбулося свято «Проводи Зими». Діти 1-4 класів святково одягнені, в костюмах птахів, місяців, чекали, коли завітає до зали красуня - Весна. Маленький Календарик розповів про прикмети цієї пори, а сороки - білобоки на крилах принесли новину про Зиму, яка не хоче віддавати своє право панувати над природою. Проте чарівниця - Весна прогнала злу Зиму. І в цьому їй допомогли діти: кожен клас підготував вітання, пісеньки, віршики, загадки, народні ігри, а також виготовили разом з батьками шпаківні та годівнички.
Отже, ми з нетерпінням чекаємо на прихід весни!

Приємні новини

Закінчуючи школу кожен випускник вирішує, який шлях обрати, ким бути. Багато випускників нашої школи навчаються в Національному університеті харчових технологій. Це і Брега О., Якимовська О., Кучерявий Р., Коваль Б., Оплачко О., Шишак А. Деканат факультету Обліку фінансів та підприємницької діяльності висловлює висловлює подяку дирекції школи за відмінне виховання та підготовку до навчання у вищому навчальному закладі випускниці 2012 року Лорбастовій Тетяні, яка демонструє високий рівень знань з математики, інформатики, комп’ютерної техніки, економічної теорії, реалізувала себе у різних сферах життєдіяльності студентського колективу, здійснює вагомий внесок у розвиток самоврядування факультету та університету в цілому. Завжди приємно чути хороші слова про наших випускників.

Ой заграли музиченьки…

22 березня актова зала Ревнівської школи гостинно відкрила двері, зустрічаючи всіх талановитих і запрошуючи всіх бажаючих зануритися в прекрасний світ Музики.
«Ой заграли музиченьки…» так називалося свято, яке завершило цикл конкурсів в рамках огляду художньої самодіяльності. Переповнений зал завмер в очікуванні дива. Це диво народилось на сцені…і ім’я йому – Музика!
Інструментальний конкурс «Ой заграли музиченьки…» проводився в двох номінаціях: «Інструментальний жанр» та «Композитори –виконавці». Свої виступи представили учні 9 шкіл району.
Вокально-інструментальна група нашої школи «Реприза» виконала композицію «Вийди Грицю на вулицю» та зайняла ІІ місце, а група «Фенікс» виконала п’єсу «Мрія художника» із репертуару гурту «Металіка». Учні 4-6 класів, учасники гуртка народних інструментів, порадували віночком українських пісень. Імамова М., учениця 10 класу, виконала українську народну пісню «Полька-до-мажор». Підготував всі ці виступи Гиренко М.Г.
Прекрасна музика у виконанні юних віртуозів нікого не залишила байдужим!

Вчительський турнір

28 березня в нашій школі відбулись районні змагання з настільного тенісу, шахів і шашок серед працівників освіти Бориспільського району. Наша школа радо зустрічала гостей небайдужих до спорту. Учасниками змагань були кращі спортсмени шкіл району..
В впертій безкомпромісній боротьбі по шахах перемогла вчитель математики Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роєнко С.П. В змаганнях серед жінок по шашках наш заступник директора з виховної роботи і вчитель фізкультури Бабич О.М. зайняла ІІІ місце.
Цікаво проходили змагання з настільного тенісу адже тут грали не тільки чоловіки, а й жінки. Учасників було багато, після поділу на групи і зіграних перших партій відразу виділилась група учасників фінальних ігор. Серед чоловіків І місце здобув вчитель фізкультури Ревнівської школи Гиренко М.Г., а серед жінок перемогла вчитель нашої школи Бабич О.М.
Ми радіємо перемогам, але ще більше ми радіємо такій зустрічі, під час якої усі присутні змогли відпочити, а головне одержати задоволення від спілкування з колегами.

Редколегія: Тарганчук Вікторія, Білошицька Аліна, Миронюк Таня, Бабич О.М.
Головний редактор: Білощицька В.І.