П`ятниця, 03.05.2024, 10:41
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
Ревнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області

Газета учнівського самоврядування «Шкільний дім» та педагогічного колективу школи


листопад 2011


Вітаємо!

10 листопада відбувся регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Учениця школи Кондрушина Анна під керівництвом бібліотекаря школи Опарієнко І.А. виконала роботу – відгук на книгу Лесі Воронини «Прибулець із країни нямликів». Дівчинка стала переможцем районного етапу конкурсу. Побажаємо їй успіхів в обласному етапі конкурсу.

Шульга М.О., педагог-організатор

Осінній бал

Наші враження
На святі «Осінній бал» спостерігалася завзята боротьба між 5 – 7 класами. Пари кожного класу були гідними перемоги, але з результатом 96 балів перемогла пара 5 класу Пеппі Довгапанчоха та Томмі, а в реальному житті це Пронічкіна Софія та Коломієць Ян.
У всіх учнів залишилися дуже хороші враження про свято. Нам сподобалося представлення учасників 7 класу «Продавчині Світлани» та «вчителя історії «Бориса Сергійовича» (Сущенко Євген та Курило Наталія) та учасників 5 класу. Ці пари трималися дуже гідно на балу. 
Конкурс «Музичний» вирізнявся від інших конкурсів тим, що пари могли продемонструвати своє вміння в танцях, співі, грі на музичних інструментах. Пара 7 класу виконувала запальну румбу, а пара 6 А (Ткач Алла, Гойко Максим) класу разом з іншими учнями виконали пісню на музичних інструментах та співали.
Лакіза Каріна, Курило Наталія, Тименко Вікторія, учениці 7 класу
На Осінньому балу від 6 Б класу виступали Куріленко Настя та Семенюк Женя. Вони оригінально представили свою пару в образах Дюймовочки та Крота, а також танцювали ніжний та зворушливий вальс. В показі моди був зайнятий майже весь клас. Наша пара зайняла ІІ місце, набравши 93 бали і отримала титул «Шарм».
Ткач Аллі та Гойку Максиму дістався титул «Привабливість», Сущенку Євгену та Курило Наталії – «Веселинка».
Розумна Дарія, учениця 6 Б класу

На святі «Осінній бал» ми дебютували. Нас вразила велика кількість конкурсів,а саме: «реклама», «показ мод», «поетичний», «музичний». Нам сподобалося все свято, а особливо - як учні рекламували цибулю (6 Б клас) та листочок (5 клас). Показ мод сподобався у 5 та 6 Б класу. Моделі наших друзів були цікавими і витонченими, в них можна сміливо йти до школи чи навіть на бал. А ще ми для Валентини Іванівни і для інших вчителів, що під’їжджають з інших сіл придумали модель на роликах. Нам би хотілося побачити, як вони почуватимуть себе в цій моделі.
Всім парам, які читали поезію, потрібно ще практикуватися у виразності, постановці голосу.
Приємно, що представники нашого класу стали переможцями( хоча ми найменші в своїй віковій групі), і ми безмежно були цьому раді. Коли журі оголошувало бали, в залі панувала цілковита тиша. Багато в чому перемогою наш клас завдячує нашому класному керівнику Олені Олексіївні, Вона з нами проводила репетиції, допомагала придумувати різні «цікавинки». 
Хочемо, щоб таких веселих, цікавих свят було побільше.
Тихоплав Анастасія, Кондрушина Анна, учениці 5 класу


Конкурс ім. Петра Яцика

В цьому році відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови та літератури ім..Петра Яцика.
Учасників районного конкурсу гостинно приймали у Гнідинській ЗОШ І – ІІІ ступенів, яка носить його ім’я Нашу школу представляли: вчитель української мови та літератури Коваль Н.П. та учні 4 – 9 класів: Гримало Ілля (4 клас), Кубрак Ліна (5 клас), Коваль Олег (9 клас).
У всіх вікових категоріях за підсумками конкурсу наші діти показали хороші результати: Гримало Ілля – 4 місце, Кубрак Ліна – 7 місце, Коваль Олег – 2 місце. Вітаємо призера конкурсу і бажаємо всім учасникам майбутніх перемог.

Шум Надія, учениця 9 класу


Вісті з олімпіад
З 29 жовтня почався районний етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні школи взяли участь в олімпіадах: з образотворчого мистецтва, фізики,
екології, біології, історії, англійської мови, трудового навчання, інформатики, правознавства та математики. 
Приємно, що школа має певні здобутки. 
Долобан Дмитро – 3 місце з фізики (10 клас)
Лобастова Тетяна – 3 місце з фізики (11 клас)
Баран Олександр – 3 місце з екології (11 клас)
Шульга Радіон – 3 місце з технічної праці (9 клас)
Третяк Ірина – 3 місце з правознавства (10 клас)
Бабич Сергій – 3 місце з математики (9 клас)
Шишак Альона – 3 місце з математики (11 клас)

Бортнік М.І, заступник директора з навчально-виховної роботи

Меценат-благодійник
Петро Дмитрович Яцик (7 липня 1921 року - 8 листопада 2001 року) - канадський підприємець українського походження, відомий своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході та в Україні. Він став першим меценатом багатотомної «Енциклопедії українознавства». 
Народився у селі Верхнє Синьовидне на Львівщині. Закінчив семирічку, вчився на сільськогосподарських та залізничних курсах. Працював помічником машиніста. Емігрував 1944 року. У 1947 році закінчив Український технічногосподарський інститут у Регенсбурзі (Німеччина). З 1949 року жив у Канаді. Власник і президент приватної будівельної фірми.
Найбільш відомим проектом, профінансованим Яциком, стало видання англійською мовою «Історії України-Русі» М.Грушевського, на переклад і друк якої, він пожертвував 15 млн. дол. Заснував Міжнародний благодійний фонд "Ліга українських меценатів”.
За багатолітню меценатську діяльність Петра Яцика нагороджено "Почесною відзнакою Президента України" у 1996, а у 2001 році - орденом князя Ярослава Мудрого Указом Президента України Л.Д.Кучми.
П.Яцик вперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу.
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика - конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За традицією, конкурс щороку стартує 9 листопада, в День української писемності та мови. Проходить у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, загальноукраїнський. 
Перший Міжнародний конкурс знавців української мови відбувся 2000 року. За ухвалою Ліги українських меценатів, конкурсу надано ім'я Петра Яцика. 

Білощицька В.І.