П`ятниця, 03.05.2024, 06:47
грудень 2011
(електронна версія)

Свято Миколая

19 грудня в школу завітав Святий Миколай. Діти зустрічали Миколая піснями, танцями, віршами, за що отримали чудові подарунки.

Учасники вокального гуртка Імамова Марія, Ткач Алла, Тарганчук Інна, Тапганчук Вікторія, Нога Еріка, Лакіза Каріна, Кияшко Тетяна, Сивуха Анна, Самойленко Богдан, Буцула Андрій, Некрут Артем, Григоренко Павло (керівник Гиренко М.Г.), виступали з вітаннями на святковому концерті, що проводився для дітей з ініціативи Бориспільської райдержадміністрації.
Новорічний бал лідерів

Напередодні Нового року лідери учнівського самоврядування шкіл району приїхали на Бал лідерів в нашу школу. Ми були дуже раді гостям, адже це нагода зустрітися з друзями з інших шкіл і весело відсвяткувати Новий рік.

На святі були відзначені подарунками найактивніші учні шкіл. Були визначені переможці в номінаціях: «Найактивніший лідер», «Золотий голос», «Душа колективу» та ін.., а також нагороджені переможці творчих конкурсів. Нагороди вручали керівники гуртків та вчителі.

Завершився ІІ етап олімпіад з базових дисциплін

Підведені підсумки участі команд шкіл району в ІІ етапі олімпіад з базових дисциплін. Команда школи в загальному заліку зайняла 6 місце.
Порадували успіхами такі учні:
Баран Олександр – 3 місце з астрономії
Лоластова Тетяна – 2 місце з астрономії
Коваль Олег – 3 місце з української мови
Молчан Володимир – 1 місце (інформаційні технології)

Новорічні свята

27 – 28 грудня в школі відбулися Новорічні свята. На свято до учнів 1-4 класів завітали казкові герої: Кай (Шкуліпа Дмитро) Герда (Кубрак Ліна). Вони привітали учнів з Новим роком та допомогли дітям перемогти в змаганнях Снігову королеву (Курило Наталія). Снігова королева прекрасно справилась з роллю і продемонструвала свій талант в новорічному танці. Дід Мороз ( Мельник Роман) і Снігурочка (Степуренко Світлана) усім діткам вручили подарунки.
На святі 5-7 класів була постановка новорічної вистава «За щучим наказом».В ролі Ємелі був учень 8 класу Кубрак Станіслав, а в ролі мами – учениця 10 класу Лагаденко Тетяна.

Хочеться відмітити гурт колядників (Лакіза Каріна, Некрут Артем, Ткач Алла, Нога Еріка, Кияшко Тетяна), які колядували та засівали. За кращі оригінальні костюми Буць Ярослава, Лагоденко Микола, Міщанський Владислав були нагороджені подарунками від Діда Мороза.
Новорічне свято старшокласників відбувалося на «головній площі України – Майдані Незалежності».
Учні 8 класу підготували чудовий виступ «Супермен», не обійшлося свято без В. Сердючки (Кубрак С.) та її Мами- Моргушко Д.; танців у виконанні дівчаток Миронюк Т., Степуренко С., Сороки О., Корабейник Я.
Усіх присутніх привітав балет маленьких лебедів у виконанні хлопців 10 класу. З нетерпінням глядачі чекали виступ одинадцятикласників, які на сцені з’явилися в унікальних костюмах і розіграли сценку Антон, Марічка, і Роман (Молчан В., Оплачко О., Баран О.). У виконанні дівчат Тютюн Ю., Горбатенко Ю., Іммамової М. пролунали новорічні пісні. Жодне новорічне свято не проходить без цікавих конкурсів та розваг. Завітав на вогник і Дід Мороз(Шульга Р.) і Снігурочка (Білошицька А.).Новорічне свято закінчилось дискотекою.

Районні змагання з боксу
Багато школярів займаються в секції з боксу в с. Проців. На районні змагання були допущені діти різних вікових категорій. Дирекція школи вітає учнів: Молчана І.(3 кл.), Ткаченка О. (7 кл.), Шульгу Д. (8 кл.), Мельника Р.(8 кл) за зайняті І місця на чемпіонаті Бориспільського району серед школярів в 2011 році. І висловлює щиру подяку тренеру хлопців В.Я.Карлову.

Рік Дракона

Новий 2012 рік – рік Дракона. Нелегкий рік. Але й важливий і успішний рік! Рік боїв і перемог. Ідіть сміливо вперед! Якщо Ви щось відкладали "на потім”, то саме зараз той час, коли треба все вирішити й зробити. Тягнути більше не варто. Рік Дракона – як для здійснення важливих планів.
КРИСА – рік Дракона – дуже вдалий для неї. Вона може бути в цей рік спокійна
БИК – Не треба забувати, що зупинятися не можна! Хоча зовні все благополучно, це можна все втратити. Рятує тільки рух вперед!
ТИГР – Нелегкий рік для тигра, головне знайти правильну точку опори і тоді все буде добре.
КІТ – Внутрішній спокій і заклопотаність особистими справами врятує кота від зовнішніх хвилювань.
ДРАКОН – Тріумф! Кращий рік! Рік перемог!
ЗМІЯ – Те, що завжди утримуємо змію від непотрібного занепокоєння – її мудрість. Це допоможе і цього разу.
КІНЬ – Хороший рік для коня. Є можливість показати себе у всій красі.
КОЗА – Знайде багато цікавого в різних областях і зможе з’єднати в правильну комбінацію знайдене. Вдалий рік.
МАВПА – Чи отримає задоволення від року. Куди Дракону без мавпи?
ПІВЕНЬ – Все, що здається звичайним в інші роки, цього року буде значущим. Хороший рік для укладення шлюбного союзу!
СОБАКА – Труднощі року будуть лякати собаку. Іноді не варто йти на пролом, а краще вибрати свій шлях.
СВИНЯ – Цей рік дуже ошатний для неї. Спокій і тиша тягне свиню. Але даний рік дасть багато їжі Свин