П`ятниця, 03.05.2024, 11:41
Ревнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Бориспільської районної ради Київської області
Газета учнівського самоврядування «Шкільний дім» та педагогічного колективу школи

Чарівна жінка
 Хто з учнів школи не знає цю чарівну жінку? Звичайно ж, знають всі.
У далекому 1975 році молоде подружжя педагогів Кривенків приїхали до с. Мартусівка. Микола Петрович був призначений директором Мартусівської 8-річної школи, а Галина Павлівна стала працювати вчителем математики.
Коли у 1978 році в Ревному відкрилася школа, КривенкоГ.П. перейшла працювати на посаду завуча в нову школу. Галина Павлівна користувалася повагою не лише учнів, а й односельчан, тому, невипадково, у 1979 році її обрали головою Ревненської сільської ради. Одинадцять років ця мудра жінка опікувалася селом. За цей період в селі було збудовано будинок культури, 8-квартирний будинок для працівників соціальної сфери, два 40-квартирні будинки для працівників сільського господарства та заводу органічних добрив, будинок ветеранів, 50- квартирний будинок для працівників сільського господарства. Всі працівники соціальної сфери були забезпечені житлом. Таке велике будівництво було здійснено при допомозі директора радгоспу «Жданівський» П.М.Зубаня.
На прохання жителів с. Ленінівки було побудовано пам’ятник воїнам Великої Вітчизняної війни в с. Ленінівка. Галина Павлівна разом з чоловіком ініціювали встановлення пам’ятника Герою Радянського Союзу Кудрі І.Д. в с. Ревному. Цей пам’ятник і до сьогодні стоїть на подвір’ї нашої школи.
В сільському клубі традиційно проводилися свята з нагоди вшанування ветеранів війни, вдів, призовників, жінок. Галина Павлівна 32 роки була депутатом Ревненської сільської ради і 2 рази обиралася депутатом Бориспільської районної ради.

З 1989 року і по сьогоднішній час Кривенко Г.П. працює вчителем. Школярі люблять і поважають вчительку. Вона вміє цікаво і доступно пояснити матеріал, вислухає дитячі проблеми, дасть слушну пораду. Бажаємо цій жінці довгих років життя, міцного здоров’я, теплоти і затишку.

Білощицька В.І.

Козацькі розваги
16 березня відбулись козацькі розваги між командами учнів 5-6 класів. Кожна команда представила назву куреня і девіз. Маленькі козаки показали свої вміння, спритність, швидкість під час проведення цікавих конкурсів.

Капітани, як справжні отамани, вправно одягли шаровари, сорочки і чобітки, підв’язавшись поясом. Перемогли козаки 6-А класу, другими - були козаки 6-Б класу, трішки відстали від старших малі козачата 5 класу. Усіх учасників чекав солодкий приз від дирекції школи. Організувала і провела змагання вчитель фізкультури Степанова Г. М., зі своїми помічниками «Шкільного дому»: Лобастовою Тетяною і Романюком Анатолієм (11 клас)

Огляд художньої самодіяльності
20 березня до нашої школи завітали учні Рогозівської та Гірської ЗОШ, щоб продемонструвати свої виступи.
Кожен з учасників концерту намагався виступити якнайкраще. Ми пишаємося тим, що в нашому районі така велика кількість талановитих співаків, вмілих музикантів, чудових поетів, , вправних танцюристів. Глядачі аплодували із захватом кожному учаснику концерту.

Шишак Альона

Районні змагання з тенісу

2.03.2012р. в Ревнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з настільного тенісу.

Сюди з’їхалися діти з усього району. Учасниками змагань були: Ревне, Мирне, Сошників, Дударків, Любарці, Глибоке, Сеньківка. Долобан Дмитро посів ІІІ місце у фіналі серед хлопців, а Геля віта – ІІ місце серед дівчат.

У парних змаганнях представники нашої школи виграли І місце – дівчата Грицкевич А., Губар Я., III місце – Геля В., Деренько М.. Хлопці теж не пасли задніх. Романюк А. та Долобан Дмитро зайняли І місце. Щоденні тренування дали свої результати.

Нагородження з баскетболу
В попередній газеті ми повідомляли про досягнення з баскетболу. На районних змаганнях з тенісу в присутності дирекції школи, представників шкіл, представник відділу з питань фізичної культури і спорту Яцюта В.Г. нагородив наших дівчат почесними грамотами і медалями за зайняте ІІІ місце серед збірних команд дівчат району, тренери Неділько В.В. та Степанова Г.М.

Бажаємо і далі так тримати!

Редколегія шкільної газети: Лобастова Таня, Шишак Альона, Баран Олександр,
Бабич О.М. Головний редактор - Білощицька В.І.