П`ятниця, 03.05.2024, 07:13
Ревнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області
Газета учнівського самоврядування «Шкільний дім» та педагогічного колективу школи

Листопад 2012
(PDF-версія)

Змагання з міні-футболу
В кінці жовтня учні нашої школи взяли участь у щорічній відкритій Першості Бориспільської Районної ДЮСШ серед юнаків збірних команд загальноосвітніх шкіл 1998-1999 року народження по мініфутболу. Перша гра відбулась з Вороньківською ЗОШ І-ІІІ ст., яка закінчилася з рахунком 1:1. Друга гра з Кіровською ЗОШ І-ІІІ ст. була більш вдалою і закінчилась з рахунком 5:2. Боротьба за перше, друге і третє місце визначалась за кількістю забитих і пропущених голів. Наші хлопці вели боротьбу за третє місце з Cеньківськими футболістами. Гра закінчилася рахунком 0:0, тому переможця визначили пенальті. Рахунок 3:2 довів, що наші хлопці одні із кращих: Півторацький Назар - воротар, Моргушко Дмитро, Євтушенко Дмитро – півзахниски, Мохначук Максим, Коломієць Павло, Безпалий Дмитро – захисники, Довгаль Артем – нападаючий. Бажаємо в майбутньому успіху!

Клуб цікавих зустрічей

На завершення тижня безпеки життєдіяльності відбулась зустріч з відомим правозахисником, професором, академіком, доктором філософії і права Іваном Бондаруком, який провів бесіду на тему: «Як вберегтися від шахрайства».
В своєму виступі.Іван Михайлович навів багато прикладів з життя , які дали нам зрозуміти, як себе поводити в різних обставинах.
Під час бесіди ми зрозуміли:
- ніколи і нікому не давати свої координати, особливо незнайомим людям;
- не підписувати чисті листи, які легко можна використати проти вас;
- не брати чужі речі в руки по проханню незнайомих;
- не розмовляти з незнайомими про домашні справи.

Змагання з волейболу

Я дуже люблю спорт, особливо волейбол.
З 14 по 23 листопада у нашій школі проходили спортивні змагання з піонерболу і волейболу. Цього року участь прийняли учні 4 класу і навіть вибороли 1 місце – дівчата і 2 хлопці серед учнів 4-6 класів. Середня ланка змагалася з волейболу і показали непогані результати. Так дівчата 7-А класу зайняли 1 місце, 2 місце - 7-Б клас, 3 місце – 8 клас. Хлопці зіграли з іншими результатами: 1 місце - 8 клас, 2- 7-Б клас, 3 місце – 7-А клас. Цікаво проходили змагання у старшій ланці. Команди боролися за кожен м’яч. Так серед дівчат першими були волейболістки 10 класу, які легко стають до гри з командою хлопців. 2 місце зайняли дівчата 9 класу, 3 місце - дівчата 11 класу. Серед хлопців результати такі: 1 місце – 11 клас, 2 місце – 10 клас, 3 місце – хлопці 9 класу.

29 листопада відбулись районні змагання з волейболу, які проходили на базі Мирненської ЗОШ І-ІІІ ст. До них ми наполегливо готувались кожного дня. І тому у нас сформувалася хороша команда. Їдучи на змагання ми, звичайно, хотіли пройти далі, до півфіналу, але нажаль, ні команда хлопців, ні команда дівчат цього не досягли.
Хлопці програли усім трьом командам суперників, граючи з такими досвідченими командами, як Мирне, Кірово, Іванків наші хлопці протиставили великий опір. (Учень 11 класу Долобан Дмитро).
Дівчата здивували всіх, ледь не ввірвалися до півфіналу, поступившись команді дівчат Мирного і обігравши команду Іванкова. У наших дівчат були великі шанси пройти у півфінал в останній грі. Вона була дуже напруженою, з легкістю виграли першу партію, відчувши запах перемоги. Наступну гру програли, а в третій партії вже не змогли зібратися, програвши два очка команді Кірово. На змаганнях ми набралися досвіду. Вважаємо, що на наступний рік обов’язково станемо на п’єдестал переможців.

Останній день осені

Останній день осені у нашій школі пройшов дуже цікаво. О 13.00 розпочався Осінній бал для учнів 5-7 класів. До балу готувались усі наполегливо, адже це свято чекали з нетерпінням, неначе Попелюшка свого балу з відомої казки. Перший конкурс – представлення пар. Кожна пара по різному представила себе: Серед пар були Червона Шапочка та Вовк, Асоль і Артур Грей, Троянда і маленький Принц та пара готів в образах Санта Клауса та Снігурочки. Наступний конкурс нагадав про Осінь-чарівницю, кожна пара прочитала вірші про осінь. Найвеселішим і найцікавішим був конкурс «Уривок з мультфільму». Спостерігаючи за дітьми ми поринули в мультяшний світ. Перед нами школярі показали «Петрика Пяточкіна», «Казку про Аха і Оха», «Бременських музикантів», «Про черепаху і левеня».
Під час танцювального марафону учасники показали свої вміння танцювати, а в «Показі мод», спробували себе в ролі моделей та дизайнерів.
Титул «Король і Королева» осіннього балу 2012 здобули учні 6 класу Кременюк Поліна і Хіврич Валентин, титул «Чарівність» отримали Баран Дарина і Гримало Ілля, учні 5 класу, третє місце розділили пари 7-А і 7-Б класу і здобули титули «Вишуканість» Щурок Ліна і Буцула Андрій та «Оригінальність» - Нога Еріка і Міщанський Владислав.

Осінній бал для старшокласників приніс незабутні враження та чудових моментів. Кожен клас додав до свята щось особливе та неповторне. Протягом свята в повітрі кружляли дружня конкуренція. Діти віднеслись відповідально та показали себе належним чином. Перемогу розподілили одинадцятий і десятий клас. Учням дуже сподобалась дискотека та призи, якими нагороджувався кожен клас. Ними стали смачні цукерки. Виносимо подяку організаторам свята за чудове та приємне нововведення. Також дякуємо вчителям та учням за відповідальність та чудову підготовку. З нетерпінням чекаємо наступних свят.

Наші успіхи

Триває ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін та традиційні конкурси з української мови ім. П.Яцика:
Щосуботи і щонеділі відбуваються олімпіади з різних предметів. Учні наполегливо готуються до участі. І у нас вже є перші хороші результати: загальнокомандне ІІ місце з фізики та ІІІ місце з математики; Бідненко С.- 11 кл. ІІІ місце та Бабич С. – 10 кл. І місце з історії, Курило Н. – 8 кл. ІІІ місце з біології, Полях Е. – 4 кл. ІІІ місце з конкурсу української мови ім. П.Яцика.
Бажаємо успіху в наступних олімпіадах.