Субота, 15.08.2020, 15:49
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
З 1 по 19 квітня 2013 року у нашій школі проходить Декада КНИГИ, приурочена  Міжнародному дню книги (2 квітня) та Тижню дитячого читання.  Напередодні декади було проведено перевірку підручників. Перший тиждень (01.04 – 10.04)  так і називається - Тиждень дитячого читання. Другий тиждень мав назву "Письменники та книги-ювіляри”. Третій  тиждень – Тиждень книжкових сюрпризів та посвята учнів 1 класу у читачі.
 Протягом першого тижня  (Тижня дитячого читання) для учнів початкової ланки відбулися такі заходи:
1. Літературний конкурс "Чи уважний я читач?” (за змістом книг, які учні брали найчастіше : Н. Забіли, В. Нестайка, Алли Сокол, серія пізнавальних дитячих книг "Чому так буває?”(про Вінні та його друзів ), серії книг на російській мові "Любимые сказки”, "Первое знакомство”(про тварин) та інші. За результатами конкурсу виділилися найуважніші читачі,  уважні та неуважні. 
РЕЗУЛЬТАТИ:
2 клас 
Найуважніший читач – Васик В.
Уважні читачі – Величко Д., Стецюк О., Демченко С.
3 клас
Найуважніший читач –  Григоренко П.
Уважні читачі – Гайдар М., Манукян К., Довгаль В.
4 клас
Найуважніші читачі –   Кузьменко А., Чубар В.
Уважні читачі – Тименко Д., Полях Е., Шкурко О. 
На лінійці ці учні були нагороджені подарунками від адміністрації школи. 
   Протягом другого тижня  (08.-4 – 12.04.) для учнів школи були організовані виставки письменників-ювілярів та книг-ювілярів для різних вікових категорій . Крім цього для учнів 1 – 4 та  5 - 11 класів були проведені тематичні лінійки (спіч-реклами книг-ювілярів та окремо - відеоролик, присвячений ювілею Олеся Гончара. Для учнів 7-Б класу у шкільній бібліотеці був проведений захід, присвячений  95 річниці від дня народження Олеся Гончара "Збережемо собори наших душ” та бібліографічний огляд творів письменника з акцентом на його твори для дітей середнього та старшого шкільного віку. Крім цього учні ознайомилися з виставкою нових книг видавництва "Грані-Т”, які ми закупили за кошти, вилучені із здачі макулатури.  Особливо їх зацікавили три повісті для середнього шкільного віку, які одразу ж були взяті учнями. 
Також з цією виставкою ознайомилися учні 2 – 4 класів (на спеціальних бібліотечних  уроках "Книжкові новинки – для кожної дитинки”). На цих уроках діти ознайомилися із творчістю сучасних дитячих письменників -  І. Андрусяка, О. Лущевської, Л. Ворониної та ін.. Також  учні навчилися розпізнавати різні серії книг видавництва "Грані-Т”, а саме: серія "Сучасна дитяча проза”, "Золотий лелека”, "Книготерапія”, "Життя видатних дітей”. Книги дуже сподобалися маленьким читачам і зараз за ними черга. 
  Для всіх учнів школи протягом трьох тижнів діє Акція "Вдома книжки прочитали – у шкільну бібліотеку їх подарували”.