П`ятниця, 03.05.2024, 06:26
Здорові діти – наше майбутнє!
 Літо - прекрасна пора року, сонце, море, нові друзі. Все це було у наших дітей, які одержали в нагороду путівки в оздоровчий табір «Омега» м. Севастополя. Вартість путівки 3570 гривень, для наших дітей вони безкоштовні. Цілий рік діти наполегливо навчались,приймали участь в районних і обласних олімпіадах, здобували перемоги у  спорті, працювали в малій академії наук, займалися танцями.
 16 липня 50 дітей відправилися на відпочинок до моря, серед них 16 учнів Ревнівської ЗОШ, мешканців села Проців про яких щороку піклується і оздоровлює сільська рада під кервництвом Чешко Л.І. Організатором оздоровлення дітей була Партія Регіонів.
 Швидко летіли дні, але ніколи дітям не забудуться щоденні міроприємства, в яких діти постійно приймали участь. Були організовані цікаві екскурсії по місту, Інкерману, Балаклави та інших цікавих пам’ятках севастопольських околиць. Разом з усією Україною «Омега» святкували День військово-морського флоту. Діти підготували цікаві історичні повідомлення про історію міста, оборону та захоплення ворогами під час Великої Вітчизняної війни, підготували постановки та танці присвячені цьому дню.

Все гарне швидко закінчується, вдома чекали рідні і близькі. 7 серпня наші діти відпочивши, загорілі, здорові з новими силами повернулися додому.