П`ятниця, 19.04.2024, 02:07

31 жовтня наша школа відзначала свято Хеллоувін,  святкування якого набирає все більшої популярності в Україні з кожним роком.
      Походження свята має цікаву та неповторну історію, яка  й досі досліджується і вивчається. Існують різні теорії щодо виникнення  свята та традицій його святкування. В Україні, як і в багатьох інших країнах світу, Хеллоувін  асоціюється з веселощами, розвагами, вечірками, жартами та відмінним настроєм!
    Отже, 31 жовтня, саме після осінніх канікул, школа та святкова зала зустріли нас яскравими, цікавими та по-справжньому хеллоувінськими декораціями. Серед них були: чорні кажани на фоні жовтого повного місяця, відьми у своїх довгих капелюхах, коти, сліди невідомої істоти та інші. Зі стелі звисало павутиння ,на сцені світилися майстерно вирізьблені гарбузи, горіли свічки, а ведучі-зомбі, разом з неймовірною піратом - капітаном, Оксаною Юріївною Шевцовою, радо зустрічали нас у залі.
    Протягом заходу учні дізналися про походження свята, почули цікаві та дещо повчальні легенди щодо його виникнення. Мали чудову нагоду прийняти участь у веселих конкурсах, отримуючи за перемогу солодкий приз.
    Приємно було спостерігати за учнями 5-6 класів, які з непідробним ентузіазмом демонстрували номери на тему «Хеллоувін», які готували заздалегідь, спільно із вчителями англійської мови Сатушевою М. О. та Сайдл О.О.  Діти вразили різноманіттям костюмів та образів. Тут неможливо не відмітити турботливу руку батьків. Учні були надзвичайно активними та веселими.
   Слід зазначити, що учні 1-4 класів не приймали участі у святкуванні, адже діти їхнього віку ще надто вразливі. Для них обмежились веселим гримом та виставкою їх власних малюнків на тему: «Хеллоувін».
    Активними учасниками свята також були учні 7-8 класів.  Їхні образи та костюми здебільшого не були казковими та веселими, а навпаки більш серйознішими. Переважали темні кольори одягу, іноді по-справжньому моторошний грим та до страху вражаючі маски. Але це в жодному разі не  завадило дітям бути цікавими та неповторними. Учні також демонстрували номери англійською мовою, які готували завчасно, протягом канікул.
    Варто особливу увагу приділити учням старших класів. Діти доклали максимум зусиль у підготовці  костюмів та образів. Кожен намагався вразити один одного неповторністю, власним, незрівнянним підходом у виборі образу і їм на сто відсотків це вдалося! Слід відзначити майстерність накладеного гриму! Без явного таланту тут не обійшлось!  Класи порадували нас запальними танцями та піснями. Але змусили присутніх дійсно затремтіти від страху та на якусь мить  відчути себе героєм фільму жахів, саме учні 11 класу. Їхньому неочікуваному  та майстерному виходу зомбі, з усіх куточків зали, може позаздрити навіть Голівуд!  Добре, як виявилось, що зомбі прийшли на вечірку, щоб продемострувати запальний танець!
   Так, серед нас є ще багато скептиків та тих, які категорично не сприймають і навіть є противниками цього свята. Звісно, це особиста справа кожного...
Але, можливо,  дозволимо собі згадати слова відомого кобзаря: «Учітесь, читайте...».
А  також всіх, хто бажає отримати море позитиву та веселощів, хто бажає розважитись, випробувати власні знання англійської мови, радо запрошуємо на Happy Halloween Party наступного року!

Особлива подяку за організацію та проведення свята висловлюється вчителю англійської мови Шевцовій Оксані Юріївні.