Середа, 24.04.2024, 11:43

ПРО МЕТОДИЧНУ РОБОТУ

Методична робота в школі спрямована на розвиток творчої особистості вчителя  та учня через впровадження елементів сучасних освітніх технологій у навчально–виховний процес.  Загальне керівництво методичною діяльністю здійснює шкільна методична рада.
    У процесі роботи над загальношкільною науково-методичною проблемою «Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, нахилів, інтересів, шляхом впровадження елементів сучасних освітніх технологій.
У школі ефективно працюють методичні об'єднання: вчителів початкових класів (керівник Чабан Н.О.), вчителів словесників (керівник Долобан О.О.), вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін (керівник Розумна С.І.), вчителів природничого циклу (керівник Віценко О.І.), вчителів математики і фізики (керівник Устименко Н.В.), класних керівників (Бабич О.М.).
 На засіданнях методичних об’єднань вчителі-предметники систематично опрацьовують нормативні  та розпорядчі документи, аналізують результати вивчення стану предметів та планових перевірок, знайомляться з новинками методичної літератури, вивчають  передовий педагогічний досвід, презентують власні надбання, розглядають актуальні проблеми навчання та виховання учнів.

Загальну координацію методичною роботою в школі здійснює заступник директора школи з навчально-виховної роботи М.І.Бортник