Субота, 15.08.2020, 15:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
Нехай вогонь кохання у серцях палає…

Що знають люди про любов?
І як про неї говорити?
Немає слів, немає мов,
Щоб почуття це зрозуміти.
сценарій
      Цими словами розпочався в нашій школі літературний вечір «Нехай вогонь кохання у серцях палає…». Ініціювали його проведення та здійснили керівництво вчитель світової літератури Долобан О.О. і заступник директора з виховної роботи Бабич О.М. На вечорі учні та вчителі школи звернулися ще раз до невичерпної скарбниці людства – літератури, а також пройшлися дорогами доль великих людей, щоб показати і зрозуміти красу людських почуттів. 
    Саме тому на вечорі у виконанні учнів школи: Степуренко С.(9 кл), Євтушенка Д.( 9 кл), Безпалого Д.( 9 кл), Мохначука  М.(10 кл), Коваля О.(10 кл), Безсмертної М.(10 кл), Шум Н.(10 кл), Будненко С. (11 кл), Зінюк К.( 11 кл), Долобан Д.(11 кл), Поминальної Т.(11 кл), Лагоденко Т.(11 кл), Чмута В.(9 кл), Горбатенко Ю.(9 кл) прозвучали поезії      О. Пушкіна, О. Кочеткова,  Ф. Петрарки, А.Міцкевича, Р. Бернса, О. Блока та прозові уривки з творів О.Купріна «Гранатовий браслет»  та М. Булгакова «Майстер і Маргарита». У виконанні Шульги Р. (10 кл) та Коробейник Я.( 9 кл)глядачі побачили зворушливу історію кохання царя Соломона та бідної дівчини Суламіфі, а також захоплено спостерігали за розвитком почуття потворного Квазімодо до жагучої Есмеральди, переданого мовою румби  учнем 11 класу Долобаном Д. та ученицею 8 класу Курило Н.
    Вечір доповнювали ліричні музичні номери  у виконанні вчителя російської мови Горай Т.Ю., директора будинку культури Пікіча О.П.  та учениці 10 класу Безсмертної Мирослави, (яка вдало дебютувала). Особливий настрій створювався за допомогою комп’ютерної підтримки: це і  відеоряд з романтичних картинок про кохання, і відеоролики з фільмів «Адмірал», «Графиня де Монсоро», «Війна і мир», «Пурпурові вітрила», «Майстер і Маргарита», «Гранатовий браслет», «Ромео і Джульєтта», «Іронія долі», і фото відомих композиторів, художників, письменників, поетів та їх половинок.  Все це увиразнювало художні номери та тексти ведучих, з роллю яких блискуче впоралися учні 11 класу: Долобан Д., Поминальна Т., Бойчас А., Оплачко Н., Коваль А., Безсмертна А. Доповнювали романтичну атмосферу запалені свічки, троянди та янголи, що мерехтіли різними кольорами, а також ніжна мелодія Шостаковича. 
    Вся технічна підтримка створювалася керівниками вечора самостійно, окрема слід відзначити роботу звукооператора Моргушка Д., учня 9 класу.
Всі ці компоненти в цілому  створили чудовий літературний вечір, що дозволив глядачам і учасникам хоча б трішечки наблизиться до розуміння найвеличнішої таємниці людства, створити хвилюючий весняний настрій та разом з ведучими впевнено сказати: 

Все починається з любові!