П`ятниця, 19.04.2024, 17:08

З Новим роком ! З Новим щастям!

Саме зі святкування Нового Року   ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання здійснилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну  ялинку,  зал - сніжинками, гірляндами та іграшками.
     27 грудня 2017 року, коли найголовніший атрибут Нового року -  новорічна ялинка була святково вдягнена, учні 1-4 класів потрапили в казку Снігової Королеви. Діти разом з казковими героями: Гердою, Каєм, Зайчиком, лисичкою, Королевою квітів, Фінкою поринули в казкову атмосферу новорічного свята, визволяли  з рук Снігової королеви хлопчика Кая. Школярі  підготували свої новорічні виступи: пісні, танці, інсценізації….  По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька  подарували солодкі подарунки, та розіграли святкову лотерею . Діти отримали масу задоволення від подарунків та свята.