П`ятниця, 03.05.2024, 07:41
14 вересня  відбулася зустріч з Оленою Аркадіївною Череватовою (Деревенко). Учні з  нетерпінням чекали її, адже не кожного дня до школи приходять олімпійські чемпіони.
О.А.Череватова народилась у 1970 р. в місті Сальську (Росія). З десяти років займалася велоспортом, пізніше  греблею на байдарках. Був період, коли вона одночасно, майже рік, відвідувала тренування з велоспорту і  тренувалася  у веслуванні.  Закінчивши школу, Олена переїхала в Україну. Вступила до Вінницького педагогічного інституту та продовжила займатися спортом. Саме в Україні вона отримала свої перші перемоги: стала чемпіонкою України, чемпіонкою  Європи ( 2004), срібною призеркою чемпіонату світу. Олена в складі збірної України приймала участь в олімпіаді у Сіднеї, де стала четвертою. Найбільший успіх чекав Олену Череватову  в Афінах, на ХХVІІІ олімпійських іграх.  Олімпійську медаль вона виборола  в складі байдарки-четвірки (Олена Череватова, Ганна Балабанова, Тетяна Семикіна, Інна Осипенко) на дистанції 500 метрів, стала бронзовою призеркою.
Після Афінської олімпіади Олена завершила кар’єру, Ганна Балабанова взяла паузу на відпочинок, продовжили виступати Тетяна Семикіна та Інна Радомська–Осипенко. Остання на олімпіаді в Лондоні у 2012 році стала олімпійською чемпіонкою.
Олена.Череватова нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня

Учнів вразила розповідь про те, що до олімпіади в Сіднеї дівчата тренувалися на байдарці, яка була випущена ще 1972 році. І тільки в Сіднеї, за місяць до олімпіади вони отримали можливість тренуватися на сучасній байдарці. А весло для участі в олімпіаді Олена купила собі сама. Олена розповідала про різні країни, де вона побувала,  найбільше її вразила Австралія тим, що там все не таке як в Європі: зовсім інші тварини та рослини.
Після зустрічі школярі мали можливість розглянути медалі, які отримала Олена і потримати їх в руках, помріяти про майбутні перемоги.  А ще було фото на пам’ять.

По закінчені зустрічі діти змогли побачити медалі близько і потримати в руках.
Зустріч на цьому не закінчилась. Олена Аркадіївна прекрасно грає в баскетбол та волейбол. Тому після бесіди всі  направились в спортивний зал на дружню гру з волейболу між збірною командою учнів школи і вчителів. Серед вчителів Череватова О.А., Гиренко М.Г. – вчитель фізкультури, Неділько В.В. – вчитель фізкультури, Бабич О.М. – заступник директора з виховної роботи,  Горбатенко Л.Г. – секретар школи та  президент школи Поминальна Тетяна. За команду школи виступали Мазур Олександр, Долобан Дмитро, Вербицький Владислав, Коломієць Павло, Оплачко Наталія, Ходачинська Альона, Бабич Сніжана.
Гра проходила в дружній обстановці. Діти старалися не поступитися вчителям. Команда вчителів трішечки була попереду в першій грі  і виграли з рахунком 25:22. Другий тайм закінчився з рахунком 25: 23 на користь команди учнів. І вирішальний третій тайм закінчився  з  рахунком 25: 21 на користь вчителів. Гра всім сподобалась настільки, що вирішили продовжити практику зустрічей з учителями.