Субота, 15.08.2020, 15:43
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
Спартакіада працівників освіти Бориспільського району.


11 січня під час зимових канікул розпочалась Спартакіада працівників освіти району. Перші змагання - волейбол серед жіночих колективів проходили в Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
Гостинно зустріла нас директор школи Чорноус О.В. З привітальними словами до присутніх звернулися начальник відділу освіти Неруш М.В. та головний суддя директор ДЮСШ Яцюта Г.В..
В змаганнях приймали участь 4 команди, до складу яких входили педагоги з різних шкіл. Змагання проходили цікаво, болільники завзято підтримували свої команди.

Волейбол між жінками був дуже напружений, цікавий і веселий , а чоловічий - серйозний, сильний і по справжньому чоловічий. 
Я впевнена, що всі учасники отримали задоволення. Попереду змагання з тенісу і шахів, бажаємо успіхів!


До складу нашої команди входили педагоги і працівники школи: Бабич О.М. - заступник директора з виховної роботи, Горбатенко Л.Г.- секретар школи , Полях О.В. -вчитель географії, Косовець О.О. - директор Процівської школи, Нечипоренко О.Л. вчитель Вишенківької ЗОШ І-ІІІ стувенів, Деревенко О.А. - вчитель фізкультури Мартусівської ЗОШ, тренер команди Гиренко М.Г. 
В першій грі перемога була за нашою командою, ми змогли зігратися. Спостерігаючи за суперниками ми відмітили, що це була найлегша перемога. У наступному двобої з командою Мирненської ЗОШ, ми першу партію програли, другу виграли, а в третій грі ішли очко в очко, але суперникам трішки більше поталанило і виграш дістався їм. Попереду нас чекала гра з найсильнішою командою, де ядро команди складали педагоги з Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перша гра закінчилась нашою перемогою і дала нам надію, другу - ми програли, і вже результат третьої гри був вирішений. 
Звичайно кожен хотів здобути перемогу. Але найбільше, що всі команди здобули – це радість від приємної зустрічі, від спілкування з колегами. Кожна команда була нагороджена солодким призом – тортом, який по закінчені розділили за святковим столом. Наступної п’ятниці 18 січня відбудуться змагання між чоловічими командами з футболу і волейболу. Бажаємо всім успіхів!

18 січня в Вороньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ тур районної Спартакіади серед працівників освіти, а саме, змагання по волейболу серед чоловіків. 
В змаганнях взяли участь 4 команди. Вчителі нашої школи грали в команді з працівниками відділу освіти в такому складі: Неруш М.В., Каськів М.І., Білим Г.Т., Яцюта Г.В., Кравцов В.І., Гиренко М.Г., Неділько В.В.І гра - команда «Південь» до складу якої ввійшли педагоги з Мирного, Старого і Воронькова грала з командою «Центр» до склау якої ввійшли працівники відділу освіти і вчителі з Ревного. Боротьба закінчилась зрахунком 2:0 на користь «Півдня» (суддя Сухина М.П.).
ІІ гра - команда «Захід», до складу якої входили працівники з Щасливого і Гнідина змагалася з командою «Північний схід», де грали педагоги Сеньківки, Любарців, Іванкова. Перемогла команда «Північний схід» з рахунком 2:0 ( суддя Яцюта Г.В.). 
ІІІ гра – «Центр» з «Північним сходом» на користь «Північного сходу» з рахунком 2:0.
ІV гра відбулась між командами «Захід» і «Південь». Перемогла команда «Захід» з рахунком 2:0 ( суддя Орловський Г.І.)
V гра - між командами «Центр» і «Захід» закінчилась на користь «Заходу» з рахунком 2:0 (суддя Олешивець А.Ф.)
Остання гра цього дня між командою «Північного сходу» і «Півднем» закінчилась перемогою 2:0 на користь «Північного сходу» ( суддя Білим Г.Т.).