Субота, 15.08.2020, 14:43
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук


31 березня у Ревнівській школі розпочався "Тиждень дитячого читання"  (план тижня книги)
2 квітня відзначається  Міжнародний день дитячої книги. Цей день приурочений до дня народження всесвітньо відомого  датського дитячого письменника, казкаря Г(Х). Х. Андерсена.  

На тематичній лінійці учні школи, переглядаючи CD презентацію,  яка ознайомила їх з планом заходів, присвячених книзі та читачам. 

Школярам запропоновано взяти участь у таких заходах:
31.03. – Понеділок – Відкриття Тижня дитячого читання. (тематична лінійка)
1.04 – Вівторок – робота книжкової лікарні “Вчись і ти як книгу берегти”
2.04 – Середа – бібліотечний урок для учнів 4 класу на тему “Книги, які знають все”
      - для учнів 6 класу – бібліотечний урок із циклу  “Письменники-ювіляри’’, присвячений 205 річниці від дня народження М. В. Гоголя. До уваги юних читачів – рекламний блок творів письменника та тест на знання творчості М. Гоголя.
3.04 – Четвер – для учнів 2 – 4 класів відбудеться “Незвичайна мандрівка казковим потягом” (гра-подорож)
4.04 – П’ятниця – Святкова слайд-подорож для учнів 1 класу “Посвята учнів 1 класу у читачі.”

Крім цього , для учнів 5 – 9 класів оголошено конкурси “Найкращий відгук на прочитану книгу ” та “Книжка-саморобка”, які буде оцінювати журі. До цих конкурсів можуть приєднуватися і старші та молодші школярі.
Також, оголошена акція “Подаруй книгу шкільній бібліотеці”, в результат якої є надія поповнити фонди шкільної бібліотеки новими цікавими книгами. Виконання заходів покладено на членів бібліотечного активу та на класних керівників. Бажаємо успіхів. Підсумки будуть підведені на наступному тижня.