Субота, 15.08.2020, 15:36
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Протягом тижня були проведенівиховні години, бесіди про безпечну поведінку. 

Менші школярі подивились мультиплікаційний фільм «Уроки обережності», презентації про правила поведінки з незнайомими людьми, з свійськими і дикими тваринами, про безпечне користування електроприладами і газовими плитами. Учні взяли участь у конкурсі малюнків і плакатів на теми: «Добрий і злий сірничок», «Дитина і вулиця», «Безпека школяра».
Старші школярі центру «Забава» кожного дня організовували тематичні рухливі ігри з учнями 1-4 класів «Водії», «Пішоходи та автомобілі», «Хто далі стрибне».

Найбільше школярам сподобались екскурсії до Бориспільської пожежної частини №21. Пожежники привітно нас зустріли, розповіли про свою професію, показали усі пристрої якими доводиться користуватися.

 Учні змогли випробувати себе в ролі пожежників, побувавши в салоні спецмашин, які в будь-яку хвилину можуть вирушити на допомогу людям. Дозволили одягнути спеціальні костюми та противогаз. А головне, що пожежники розповіли про основні причини пожеж: пустощі зі сірниками, замикання електропроводки, старе пічне опалення, недбальство з сигаретами. Ми дуже вдячні нашим захисникам. 
Учні 7-А і 7-Б класу взяли участь у вікторині «Це повинен знати кожен», а старшокласники змагалися в брейн–ринзі «Що робити коли …».