Вівторок, 06.12.2016, 01:47

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Протягом тижня були проведенівиховні години, бесіди про безпечну поведінку.

Менші школярі подивились мультиплікаційний фільм «Уроки обережності», презентації про правила поведінки з незнайомими людьми, з свійськими і дикими тваринами, про безпечне користування електроприладами і газовими плитами. Учні взяли участь у конкурсі малюнків і плакатів на теми: «Добрий і злий сірничок», «Дитина і вулиця», «Безпека школяра».
Старші школярі центру «Забава» кожного дня організовували тематичні рухливі ігри з учнями 1-4 класів «Водії», «Пішоходи та автомобілі», «Хто далі стрибне».

Найбільше школярам сподобались екскурсії до Бориспільської пожежної частини №21. Пожежники привітно нас зустріли, розповіли про свою професію, показали усі пристрої якими доводиться користуватися.

Учні змогли випробувати себе в ролі пожежників, побувавши в салоні спецмашин, які в будь-яку хвилину можуть вирушити на допомогу людям. Дозволили одягнути спеціальні костюми та противогаз. А головне, що пожежники розповіли про основні причини пожеж: пустощі зі сірниками, замикання електропроводки, старе пічне опалення, недбальство з сигаретами. Ми дуже вдячні нашим захисникам.
Учні 7-А і 7-Б класу взяли участь у вікторині «Це повинен знати кожен», а старшокласники змагалися в брейн–ринзі «Що робити коли …».