П`ятниця, 03.05.2024, 12:07
Похід-гра „Острів скарбів”

16-17 червня група дітей в складі 13 дітей Іванківського і 13 дітей Ревнівського туристичних гуртків здійснила дводенний туристичний похід-гру „Острів скарбів” в с. Жовтневе. Організатором і керівником походу був Горшков Аркадій Георгійович, який написав сценарій, спланував і розробив маршрут і запросив нас прийняти участь.

І ось дві команди „Сталкери” (Ревнівська ЗОШ) і „Пірати” (Іванівська ЗОШ) з однієї точки розпочали свій шлях. „Сталкери” рухаючись за азимутом по компасу знайшли записки Джина, в яких розповідалось про скарби, що заховані на острові. „Пірати” рухаючись паралельно здійснили засідку, коли „Сталкери” вийшли на відкриту місцевість.

Відбувся бій, сильнішими виявилися „Сталкери”. Вони навіть захопили в полон одного пірата. Знаряддям зброї були тенісні м’ячі.
В наступному бою перемогли „Пірати”, яких супроводжував Лєший (Горшков Аркадій Георгійович).

„Стакерів” супроводжував і допомагав дух лісу-Наяда (Бабич Оксана Миколаївна). Рухаючись за підказками, азимутами, записками, діти знайшли гроші, які допомогли переправитись на інший берег, заплативши капітану корабля. Довжина маршруту складала 15-20 кілометрів. Кожна команда показала свою швидкість , спритність, а головне дружність. Наступного дня Арчи, так називали всі діти Аркадія Георгієвича, навчив дітей правильно виготовляти лук і стріли.

Всі дружно натягували переправу, по якій переправлялися на другий берег річки, купалися, грали в ігри з м’ячем.

А в палаточному містечку дітей чекав смачний обід приготовлений дружиною тренера Юлією Василівною.
Ці два дні так швидко пролетіли! Діти здружилися, навчилися багатьом корисним речам, трішки втомилися, а взагалі, гарно відпочили!

На підсумковій лінійці тренер відмітив команди, їхні дії, нагородив учасників м’якими іграшками.
А скарби лишились заритими на острові.
Пошуки скарбів будуть продовжені наступної гри, адже літо тільки почалося. І всіх нас чекає гарний відпочинок!

(Решту фотографій можна подивитись у ФОТОАЛЬБОМІ)