Четвер, 25.04.2024, 12:54

До дня українського  козацтва в школі відбулась виставка місцевого художника Мойсеєнка Віталія Миколайовича . Учні школи познайомилися з великою кількістю портретів історичних діячів минулого: гетьманів , кошових отаманів .
З великою цікавістю багато учнів вперше побували на виставці . Вони відкрили для себе галерею видатних діячів минулого: князів,  кошових отаманів  гетьманів , діячів культури .
Дивини в цьому немає , адже Віталій Миколайович за покликанням та освітою не тільки художник , а і історик , бо закінчив історичний факультет Київського університету ім. Т.Шевченка  працював вчителем , чверть віку віддав правоохоронним органам , тепер знаходиться на заслуженому відпочинку у званні полковника , займається Віталій Миколайович і громадською роботою.
Своє життєве кредо патріот сформував так : силами образотворчого мистецтва та отриманих історичних знань , досвіду поліцейської  праці , я закликав людей пильніше подивитися на наше повне трагізму минуле , у котрому, не зважаючи на це все, повною мірою проявився великий дух нашого народу . Ми народ з багатою історією , самосвідомістю та культурою. А картини немов дзвони пробуджують в душах бажання зробити себе кращими , а країну – сильнішою , вільною та квітучою.

Віталій Миколайович повний сил та енергії , допомагає оформити історичний кабінет Ревнівської школи , та має ще багато планів , щоб виконати життєве кредо .