Четвер, 28.03.2024, 19:36

Напередодні Дня Збройних сил України вихованці гуртка "Народних інструментів" (керівник - директор будинку культури села Ревного Пікіч О.П.) привітали святковим концертом мужніх хлопців підшефної військової частини с.Ревне.

А 6 грудня військовослужбовці завітали в Ревнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів на дружню зустріч - змагання з волейболу.  Учениці 10 класу Баран Дарина і Кияшко Оксана вітали гостей і присутніх старшокласників з святом. Школярі з нетерпінням чекали змагань, адже цікаво було помірятись силами з досвідченими хлопцями, тим паче,  що тривають районні змагання з волейболу і команда наших дівчаток увійшла до півфіналу. Під час гри дівчатка не уступали, не піддавались суперникам, грали на рівні,  на відміну від наших хлопців, яким потрібно ще працювати над командною грою. Звичайно гості перемогли, але важлива не перемога, важлива участь, розуміння і спілкування.