Середа, 07.12.2016, 15:19

2 лютого в нашу школу завіталит дорогі гості - випускники минулих років.

Випускники пройшлися рідними коридорами школи, зайшли до класів, де колись навчалися, подивилися галерею випускників, відвідали шкільний музей. А головне побачили своїх однокласників та вчителів.

Дружно зібрались випускники 2008 року. Найперше зайшли до рідного класу, щоб поспілкуватися з класним керівником Устименко Н..В. Випускники 2003 року запросили класних керівників Замотіну Н.М. і Савчук О.В. і Давиденка І.І., який тоді працював на посаді директора школи. Дружно зібрались випускники 1983 року, які 30 років тому закінчили школу. Приємно бачити цих випускників, в яких дорослі діти, внуки.

Виступи ювілярів, вчителів, учнів нагадали ім шкільні роки SaveFrom.net. Двері школи завжди відкриті, ми завжди раді бачити вас у рідній школі!