П`ятниця, 26.04.2024, 16:56
Головна » Статті » Методична скриня

Кращої, ніж рідна мова, не буває

Виховний захід

«Кращої, ніж рідна мова, не буває»

20 лютого у Ревнівській ЗОШ I—III ступенів відбувся виховний захід до Дня рідної мови між 5-А та 5-Б класами. Організатором заходу була вчитель української мови та літератури Коваль Н.П. Метою заходу було підвести підсумки вивченого матеріалу та підвищити інтерес учнів до вивчення української мови та літератури, а також прищепити повагу до рідної мови. Усі учнів були активними вболівальниками, які підтримували своїх однокласників, а також мали нагоду принести додаткові бали командам, відгадавши загадки.

Кожна команда готувала домашнє завдання, а саме: представлення команди, девіз, емблеми, запитання до конкурсу « Я- тобі, ти- мені» та зізнання в любові до рідної мови. Слід відразу зазначити, що команди з домашнім завданням справились на відмінно! Спостерігати за учасниками команд було надзвичайно цікаво, адже з перших хвилин заходу відчувалася напруга між класами, панувала здорова конкуренція та неабияке бажання перемогти.

Різноманітні конкурси заходу ( «Заморочки з бочки», «Асоціації», «Конкурс капітанів» та ін.) дали змогу учням продемонструвати знання правил з української мови, а також знання творів з української літератури. Окрім знань, запорукою перемоги була злагоджена робота команд та вміння швидко реагувати.

Усе свято супроводжувалося повчальними відеороликами, мультфільмами. Учні мали нагоду почути гімн, присвячений українській мові.

Неможливо оминути увагою казково прибрану класну кімнату: автентичні рушники, квіти, дошка була прикрашена малюнками та мудрими висловами про мову.

За учасниками команд пильно спостерігало вельмишановне журі у складі Опарієнко І.А та Кудрі Р.В.

У гідному виступі обох команд, чітко проявляється заслуга та наполеглива праця вчителів української мови та літератури Коваль Н.П. та Долобан О.О.

Важливість проведення таких заходів важко переоцінити. Попри те, діти мають прекрасну можливість продемонструвати свої знання, підвищити їх, але також порівняти себе з іншими учнями.

Перед заходом виникали певні труднощі у формуванні команд: деякі учні соромились, дехто не впевнений у своїх силах, а декому взагалі було нецікаво. Але відвідавши свято, на запитання вчителя: « Чи хотіли б ви, наступного разу опинитися на місці учасників команд?», переважна кількість дітей впевнено та сміливо відповіли: «Так!».

Отже, мету заходу, можна вважати, цілком реалізованою. Залишається побажати учням подальших успіхів, а вчителям натхнення та творчих ідей.

Класний керівник 5-Б класу Сатушева М.О.

Категорія: Методична скриня | Додав: revneschool (24.03.2019)
Переглядів: 685 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.