Субота, 20.04.2024, 14:30
Головна » Статті » Сценарії

Проведення свята "Перший дзвоник"

ДЕНЬ ЗНАНЬ

На перехресті семи доріг, семи вітрів,
Часів минулих, прожитих років
Є місце, де в усьому - незабутнє,
Країна, що виховує майбутнє.

Традиційно 1 вересня всі учні  вирушають в  подорож до країни Школярії. Ця країна незвичайна, в ній кожна хвилина сповнена неповторними подіями. На традиційному святі Першого дзвоника  всі присутні вітали наймолодших і найдопитливіших громадян цієї Країни. Саме вони були іменинниками, а тому отримали подарунки від найстарших школярів – одинадцятикласників. Першачки  підготували вірші про школу і запевнили всіх присутніх, що вчитимуться лише на дванадцять балів.
       На свято завітав гість – новий Навчальний рік, який побажав   учням наснаги, успіхів у навчанні, відваги,  нових перемог! Вчителям — терпіння, щастя, творчого горіння,  працьовитих, вдячних учнів!
Школярів привітали з початком нового навчального року директор школи Білощицька В.І., головний державний санітарний лікар Бориспільського району  Веремій А.А., сільський голова с.Ревного Зубань Т.П..
На святі виступили наші танцюристи Кубрак Ліна та  Сущенко Євген, лунали пісні у виконанні Лакізи Каріни та Некрута Артема.
Шкільний дзвінок радісно пролунав на подвірї школи, закликаючи школярів до класів.

Нехай дзвенить — веселий, галасливий!
Хай срібний голос чують звідусіль!
Хай буде рік шкільний для нас щасливий!
Для цього ми докладемо зусиль.

По закінченні святкової лінійки для учнів початкових класів відбулося свято «Подорож до країни Школярії». Школярі мандрували від станції до станції, а було їх чимало: «Малюнок на асфальті», «Поетична»,«Загадкова»,  «Танцювальна», «Співуча». Діти виконали всі завдання на відмінно, а батьки з гордістю спостерігали за своїми дітьми. Всі отримали хороший настрій. Сподіваємося, що радість, яку першокласники отримали  на святі, залишиться з ними весь рік.

Бабич О.М., заступник директора з виховної роботи.
Категорія: Сценарії | Додав: robik99 (02.09.2012)
Переглядів: 1418 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.