Субота, 15.08.2020, 15:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Друзі сайту
Пошук
Головна » Статті » Накази

Звіт директора школи за 2017-2018 н.р.

2. Матеріально-технічна база навчального закладу

Тип будинку: двоповерхове приміщення, висота поверху 3 м.. В закладі функціонують такі групи приміщень: класні кімнати, навчальні кабінети, лабораторії з лаборантськими, майстерні для трудового навчання, спортзал, їдальня, медичний кабінет, бібліотека, актова зала, адміністративно - допоміжні приміщення: вестибюль, рекреації, санітарні вузли з технічними приміщеннями.

Приміщення школи та територія відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

У 2017-2018 навчальному році замінено світильники (198 000). Значний об’єм робіт виконаний по підготовці школи до нового навчального року. Здійснено ремонт опалення, а саме, заміна батареї та труб в їдальні, актовій залі в кабінеті трудового навчання на суму 199 000 грн; заміна частини покрівлі школи на суму 198 000 грн; проведено ремонт 1 класу (40 000 грн); ремонт водопроводу (3778); встановлені металоконструкції в бібліотеці (24 350 грн).

Працівниками школи зроблено ремонт в кабінеті бухгалтера, медсестри, актовій залі, коридорах школи, в кабінеті 4 класу замінено лінолеум. Для виконання робіт були будівельні матеріали на суму 30000 грн. В усіх класних кімнатах проведено поточні ремонти, залучені до робіт батьки. Для школярів першого класу обладнана ігрова кімната.

В рамках підготовки до роботи в НУШ придбані меблі для першого класу на суму 105 000 грн, документ камера (23 900 грн), мультимедійна дошка та ноутбук (68 000 грн), холодильник (5900 грн), електорсковорода (29 000 грн).

 

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму дітей у побуті та під час навчально-виховного процесу визначається у діяльності педколективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу, та інших численних нормативних актів, які регламентують роботу школи з цих питань. Стан цієї роботи знаходиться під постійним контролем адміністрації школи. Наказом по школі призначається відповідальний за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі, створено службу з охорони праці, сплановані заходи.

На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована программа вступного інструктажу. Регулярно відбуваються цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями. У школі в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці. Кожна класна кімната, кабінет, майстерня, спортзал має необхідний перелік документації з питань безпеки життєдіяльності. Також у приміщеннях школи розміщено кілька стендів з техніки безпеки. Питання охорони праці та попередження травматизму неодноразово обговорювалися на нарадах при директорові.

Вивчаючи стан травматизму серед учнів, можна відмітити, що в навчальному закладі здійснюється належна робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання.

В навчальному закладі забезпечується дотримання правил охорони праці та безпеки життєдіяльності.

 

3. Кадрове забезпечення навчального закладу

 

У 2017-2018навчальномуроці штатними працівниками школа булла забезпечена на 100%. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. При підборі нових кадрів (навіть обслуговуючого персоналу) враховується фахова підготовка, особисті та колективніякості, працездатність, інші характеристики.

В школі в 2017 – 2018 навчальному році працювало 28 вчителів. За кваліфікаційними категоріями вчителі розподілені наступним чином:

Категорія на 01.09.2017 на 01.09.2018

Педагогівс 28 33

Педзвання “вчитель-методист” 3 3

Педзвання “старший вчитель” 12 13

Спеціаліст вищої категорії 15 17

Спеціаліст першої категорії 3 3

Спеціаліст другої категорії 3 1

Кваліфікаційна категорія спеціаліст 3 3

Педагогіів, які пройшли курси підвищення кваліфікації 4 8

Загальна к-сть педагогів , які мають сертифікат Intel 15 15

Нагрудний знак “відмінник освіти Уукраїни” 3 3

Нагрудні знаки “Софія Русова” Василь Сухомлинський” 1 1


 

З метою підвищення якості знань, умінь та навичок учнів, професійної майстерності вчителів здійснено атестацію педагогічних працівників, в результаті якої атестовано п’ять педагогічних працівників школи:

Хоменко Наталію Володимирівну, вчителя початкових класів, та Кузьменко Вікторію Вікторівну, вчителя української мови та літератури, на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії;

Галатенко Світлану Анатоліївну, вчителя зарубіжної літератури, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист»;

Бойко Ніні Миколаївні, вчителю початкових класів, присвоєно 11 тарифний розряд та педагогічне звання «старший учитель»;

Литвин Тетяні Вікторівні, практичному психологу школи, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».

В рамках атестації учителі приймали участь в місячнику педагогічної майстерності, були учасниками районної педагогічної виставки, де представляли свої навчально-методичні посібники: Бойко Н.М. «Педагогіка партнерства між учнями, учителями та батьками – ключовий компонент нової української школи», Галатенко С.А. «Компетентнісно орієнтовані уроки зарубіжної літератури: досвід і практика», Кузьменко В.В. «Урізноманітнення форм та методів навчання школярів на уроках української мови», Литвин Т.В. «Профілактика та подолання синдрому «професійного вигорання» педагогічних працівників», Хоменко Н.В. «Міжпредметна інтеграція у початковій школі»

Протягом навчального року були створені належні умови для проходження курсів підвищення кваліфікації педагогів. Вчителі Бойко Н.М., Бортнік М.І., Кисіль Н.В., Коваль Н.П, Опарієнко І.А., Олешко Т.М., Хоменко Н.В. пройшли курси підвищення кваліфікації на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Литвин Т.В. - на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка.

У поточному навчальному році троє учителів початкових класів пройшли курси підвищення кваліфікації, двоє із них атестувались на підвищення кваліфікаційної категорії У рамках проведення місячника педагогічної майстерності учителі Бойко Н.М. та Хоменко Н.В. провели майстер-класи «Новітні методи навчання на уроках літературного читання у 4 класі» та «Міжпредметна інтеграція у початковій школі». Учитель Бойко Н.М. пройшла навчання тренерів НУШ на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», отримала сертифікат «Онлайн-курсу для вчителів початкової школи в новій українській школі». Слід відмітити, що всі учителі початкових класів приймають активну участь у практично-методичних заходах районного рівня, Чабан Н.О. успішно керує районним методичним об’єднанням вчителів 3-іх класів. В червні 2018 року на базі школи були проведені курси для вчителів 1 класів тренером яких виступала Бойко Н.М.

У 2017-2018 навчальному році ряд вчителів отримали нагороди:

Бабич О.М. – Премія ім Верни

Розумна С.І.– Грамота Бориспільської РДА та Бориспільської районної ради

Бідненко В.М. – премія ім.І.Д.Кудрі

Степанова Г.М. – Грамота відділу освіти.

Григоренко Л.В. – Грамота відділу освіти.

Кудря Р.В. - Грамота відділу освіти.

Видиборець В.В. премія ім Петруся

 

4.Медичне обслуговування учнів у школі.

 

Заклад обслуговує Ревненська дільнича лікарня. Огляд дітей проводиться щорічно. В школі є медичний працівник.

Аналізуючи результати медичного огляду школярів у 2017 році слід відмітити, що

всього за рік оглянуто 235 учнів, на „Д” обліку знаходяться 190 учнів, що становить 63% від усіх оглянутих, в структурі захворюваності серед учнів школи займають 1 м. – кістково-м´язевої системи, 63, 2м. – хвороби органів дихання, 41, 3 м. – хвороби ендокринної системи – 31, хвороби органів травлення - 24, хвороби ока – 25, хвороби вуха – 10, хвороби сечостатевої системи - 10.

В спец групу по фізкультурі віднесені 22 учні, 137 – належать до підготовчої групи. Результати медогляду за участю лікаря розглядалися на загально шкільних батьківських зборах. Проте 35 учнів не пройшли медогляд.

В школі проводиться оздоровчо-профілактична робота. Гігієнічне виховання учнів проводиться силами класних керівників, вчителів, медичного працівника, батьків, Основні теми: формування здорового способу життя, особиста гігієна, профілактика травматизму та дотримання правил техніки безпеки, профілактика інфекційних захворювань та отруєнь, статеве виховання, раціональний режим дня, гігієна розумової праці, інші.

З метою зміцнення здоров’я школярів працюють секції волейболу, футболу, баскетболу. В молодших класах перед початком уроків проводиться фізична зарядка.

Цікавими оздоровчими заходами у школі є проведення традиційного Дня здоров’я, Дня рекордів школи, шкільної спартакіади, веселих старти, Благодійного марафону.

 

6. Організація оздоровлення школярів

За сприяння Ревненської сільської ради було оздоровлено за межами району 49 школярів (200 000 грн).

За кошти Бориспільської районної адміністрації (199 000 грн) 21 дитина оздоровлювалися в дитячому таборі „Наталія» Рахівського району, 24 –«Очаків» Миколаївської області, 9 в таборі «Лелека» Одеської області.

В школі було організовано табір денного перебування для 40 школярів на 14 днів. День перебування в таборі обходився 24 грн. Всього оздоровлено близько 70% школярів школи.

 

 

5. Організація харчування учнів в школі

 

Гаряче харчування отримують близько 200 дітей, з них 105 учнів харчувалися безкоштовно. Прийом їжі проводиться відповідно до складеного графіка, затвердженого директором школи. Мається перспективне меню харчування, яке погоджене з райСЕС. Мається денне меню, меню-розкладка та картотека страв. Постачання продуктів здійснює ПП Скачков, та ПП Шульга. Аналізуючи виконання добових норм харчування учнями 1 – 4 класів згідно вимог додатку № 7 Постанови КМУ від 22.11.204р. за №1591, слід зауважити, що норми виконуються на 90%. Вартість одноразового харчування складає 12, 77 грн.

Обідній зал розрахований на 100 посадкових місць.

Харчоблок складається із наступних приміщень: гарячий цех, мийка столового та кухонного посуду, складська група. Є овочесховище. Є побутова кімната та санвузол для персоналу. Встановлена вентиляційна система. Технологічне обладнання: електроплита на 4 конфорки, електрожарова шафа. Придбана електросковорода та холодильник. Є холодильник і морозильна камера. Необхідно придбати нову електроплиту на 6 конфорок та столовий і кухонний посуд, столи з нержавіючої сталі. Приміщення харчоблоку утримуються в задовільному стані.

На харчоблоці працюють 2 кухарі (1,5 посади) та підсобний працівник. РайСЕС регулярно проводить огляд харчоблоку, здійснює відбір проб харчових продуктів, питної води на бактеріологічний та хімічний аналізи. Приписи рай СЕС виконуються.

 

6.Навчально виховна робота

методична робота

 

Методична робота в школі направлена на вивчення передового педагогічного досвіду, впровадження інноваційних технологій, нових форм і методів навчання.

В школі діяло 6 методоб’єднань: початкових класів, математичного циклу, природничого циклу, філологічного циклу, гуманітарного циклу та класних керівників. Організовано наставництво досвідчених вчителів над молодими спеціалістами (керівник ради наставників УстименкоН.В.).

У 2017/2018 навчальному році методична робота в школі була спрямована на забезпечення оптимальних умов для розвитку соціально-компетентної особистості учня в процесі навчання та виховання. Загальне керівництво методичною діяльністю здійснювала шкільна методична рада, яка ефективно працювала протягом навчального року.

У поточному навчальному році на базі школи було проведено районну науково-краєзнавчу конференцію до 100-річчя Української революції «Національно-патріотичний рух проти московсько-більшовицької влади на Бориспільщині в 1917-1932 роках». Педагоги школи приймали активну участь у методичних заходах, які проводились в навчальних закладах району. Бідненко В.М. була учасником обласного етапу фахового конкурсу «Учитель року 2017» в номінації «Українська мова та література», Поліщук Н.Л. отримала сертифікат учасника обласного майстер-класу із теми «Творчий розвиток школярів у процесі вокально-хорової роботи на уроках музичного мистецтва».

Організовано взємовідвідування уроків, практикується організація відкритих уроків досвідчених вчителів для вчителів – початківців.

Педагоги школи активно залучаються до роботи у районних семінарах, засіданнях творчих та ініціативних груп, науково-практичних конференціях тощо.

З кожним роком нові інформаційні технології на уроках впроваджує все більше педагогів школи: технології критичного мислення, проектні технології та ін..

У процесі роботи закладу освіти над науково-методичним питанням «Забезпечення оптимальних умов для розвитку соціально-компетентної особистості учня в процесі навчання та виховання» були проведені педагогічні ради: « Про впровадження Закону України «Про освіту» у практику роботи школи», «Нова українська школа: попередження та корекція проблем особистісного розвитку учня», «Формування ефективного соціалізуючого освітнього простору школи».

Навчальна діяльність учнів

 

 

Категорія: Накази | Додав: revneschool (04.03.2019)
Переглядів: 191 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]