Субота, 04.05.2024, 10:23
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 80
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Зиму проводжаємо — весну зустрічаємо

сценарій для учнів 1-4 класів

Календарик: Добрий день, любі друзі. От ми і знову зустрілися. Ви, напевне, згадали, хто я. А тим дітям, які нічогісінько не знають про мене, я розповім.
Хто у січні нагадає

Сценарії | Переглядів: 3262 | Додав: robik99 | Дата: 06.04.2013 | Коментарі (0)

Пропонуємо вашій увазі звіт про Декаду книги. Його можна розглядати і як план проведення тижня книги.  Містить нові форми роботи по пропаганді книги, залучення до читання.
Сценарії | Переглядів: 2954 | Додав: robik99 | Дата: 05.05.2013 | Коментарі (0)

30 квітня учні 7-х класів змагалися на літературному брейн-ринзі 2013 «Світ українського слова».

Команда 7-А класу називалась «Україночки» , а 7-Б класe – «Мисливці за вдачею»

До середини гри команди йшли майже порівну, але до кінця гри «Мисливці за вдачею» вирвалися вперед і перемогли з рахунком 46 : 35
Сценарії | Переглядів: 2521 | Додав: robik99 | Дата: 17.05.2013 | Коментарі (0)

Формування творчої особистості потребує принципової зміни підходів до організації навчально-виховного процесу: школа має бути зорієнтована на використання освітніх технологій та методичних систем (комплексів, методів і прийомів навчання, завдань і вправ), які б спонукали учнів до активної творчої діяльності. На мою думку, однією із методик, що розвиває творчу особистість, є асоціативний аналіз художнього твору. В його основі лежить асоціативно-рефлекторна теорія про здатність людського мозку до асоціацій – до утворення зв’язків між подіями та фактами. «Кожен твір викликає у читачів (у даному разу в учнів) цілий ланцюг асоціацій, спогадів, думок, пов’язаних з їхнім життєвим досвідом, з тим, що вони бачать в житті … Художній твір, який вивчають у школі, можна порівнювати зі сніговою кулею, що тягне за собою цілу лавину думок, проблем, дискусійних запитань [12, с.75]». Таке сприйняття - невідємна складова аналізу тексту, необхідна умова його повноцінного осягнення. Адже, як зазначав засновник бібліопсихології М.Рубакін: «Ми знаємо не книги, і не чужі слова, і не їхній зміст, - ми знаємо наші власні проекції їх і тільки той зміст, який в них самі вкладаємо, а не те, що вклав автор ». Таке перетворення відбувається за допомогою асоціацій. А за словами М.Кудряшова, «цей метод особливо сприяє розвиткові уявлення учнів, їхнього образного мислення, стимулюванню до творчої діяльності ».

Прагнучи перетворити кожен урок на творчий пошук, знайти, підтримати, розвинути людину в людині, закласти в ній механізм саморегуляції, саморозвитку, необхідний для становлення самобутньої особистості, вже протягом багатьох років працюю над проблемою асоціативного аналізу, адже відмінність асоціативного аналізу від традиційного полягає передусім у свідомому збагаченні учнівських асоціацій: не тільки виділити образ, а й помітити подібні в інших творах, не тільки зіставити з іншими, а й перетворити на власні асоціації.

Методична скриня | Переглядів: 2139 | Додав: robik99 | Дата: 02.12.2013 | Коментарі (0)

Майстр-клас на тему "Робота з гофровним папером" (вчитель трудовго навчання О.М.Бабич)
Методична скриня | Переглядів: 1354 | Додав: robik99 | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Головне управління освіти і науки Київської облдержадміністрації
Київське обласне територіальне відділення МАН України

Відділення історії
Секція: історичне краєзнавство

Засоби впливу німецької пропаганди
на місцеве населення

роботу виконала:
Бідненко Софія Андріївна
учениця 11 класу
Ревнівської ЗОШ І – ІІІ ступенів
Бориспільської районної
ради Київської області
Науковий керівник:
Зиль Андрій Степанович,
член національної спілки краєзнавців України
рецензент:
Білощицька Валентина Іванівна
Вчитель історії та правознавства,
Вчитель - методист

Ревне – 2012
Учнівські роботи, МАН | Переглядів: 1053 | Додав: robik99 | Дата: 16.01.2014 | Коментарі (0)

До 175 річниці з дня народження автора слів Гімну України, нашого земляка в школі було проведено ряз заходів. Серед них : виховна година, учнівська конференція для старшокласників, виховна справа (свято) для молодших школярів, підготовлено презентації, виставки творів ПП Чубинського,
Сценарії | Переглядів: 863 | Додав: robik99 | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (0)

Незабаром ми будемо відзначати День народження найславетнішого поета України Т.Г. Шевченка. По всій країні і за її межами проходять заходи по вшануванню пам’яті  Кобзаря. 26 лютого 2014 року у Ревнівській школі між учнями 7-8 класів було проведено брейн-ринг «Знавці творчості Шевченка».
Сценарії | Переглядів: 6301 | Додав: robik99 | Дата: 28.02.2014 | Коментарі (0)

В цьому році ми відхначаємо знаменну дату - 200 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Пропонуємо вашій увазі підбірку матеріалів з заходів, які проходили в нашій школі в честь цієї дати:

Сценарії | Переглядів: 1485 | Додав: robik99 | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

Сценарій до Дня Перемоги.

Сценарії | Переглядів: 2552 | Додав: robik99 | Дата: 10.04.2014 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80